Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jah és mit kell keresni (angol szó) ahova a ablakmosó folyadékot kell önteni help plsd
hétfőn fater elvitte a powerelektronikát (már remélhetőleg jót józsinak asszem és még nem csinálta meg mert hétvégén ér rá csak ...majd meglátom lehet lemegyek...
Nekedis koszonom. Nemolyan sok az az 1380 kg hoz
Ja és grat a kocsihoz Joci. Aztán csak ésszel azzal a sok lóerővel! Sok balesetmentest.
Gyere le hozzám Marió és kipróbáljuk hogy mi is az meg hogy mit tud!
Látod mondtam én hogy inkább azt az m3-at kellett volna megvenni és akkor nem lenne gond az automata váltóval! Kész már a mocc?
Koszonom. Ezt jobban dijazod mint a dieselt mi? Majd meglatjuk hogy megy ha kikormolom hetfon
ki jÖn holnap hringre versenyt nÉzni? vagy esetleg versenyezni?
és akko mit szólsz az ezresekhez kispupák? hány centi vagy hány kiló? na, nem jössz ki holnap?
Gratulálok az új vashoz Joci!
Reméljük beválik a 2.0T S40
Ezazazazazaz nyugi papa együtt fogunk mami tempóban közlekedni. Megint mentem ma 150km-t a Gixxivel és valami felemelő érzés
passz ki kéne próbálni ... csak kérdem hátha vkinek van autómatája
mert neten nemtalálok választ
hát, mi történik ha abban vagytok?
nah szal vettünk 1 toyota camry hibrid drivet és most ismerkedünk vele mert a kocsi amcsi (pl nemtudjuk mit kéne mondani neki mert vhogy lehet beszélgetni vele :D pl a fuck youra nem reagál de a radio ont ismeri ) nah van az autómata váltója ilyern sorrendben: p(park) r(hátramenet) n (üres) d (előre) b (ezt nemtudjuk lehet sport vagy mi?
ha az a kérdés hopgy mi lehet a h. b.-én arra tippelnék hogy: hábazmeg.. na komolyan, mi is a kérdés?
ezt fejtsd ki bővebben kérlek..
srácok segítsetek plz nemtom hol nézhetném meg szal az autómataváltónál van olyan fojkozat h. b
Ezúton igazoljuk vissza a 2008. április 5-i motoros rendezvényünk ügyességi versenyére történt jelentkezését.


Kérjük, hogy jelen visszaigazolással 2008. április 5-én (szombaton) 8.30 órakor szíveskedjék megjelenni a rendezvény helyszínén, Budapest XIV. kerület Ötvenhatosok terén, a Regnum Kereszt melletti regisztrációs sátorban.

Jó versenyzést kívánunk!
Nem kell email a roxburyban otis megtalalod
Bocsika, tudom volt már kérdés keresgéltem visszafele, de nem találtam Aszalós e-mail címét...
Szükségem lenne rá, aki tudja kérem írja meg, KÖSZI
rorxbuy, ROXBURY, ROXBURY!
Minek? A roxburyban megtalalsz
add meg a körzetszámod!
Vidéki vagy?
mizu?