Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

menj ki a garázsba ne tudtommal írd.....
Sztem nem Brembo az RS-en a fék
Akit esetleg érdekel, írjon mailt az edina8103@freemail.hu e-mail címre!Vagy itt is jelezhet!
Figyi ha tapasztalatod van velük, akkor azt írd le, ne buziskodjál itt nekem
Az RSen is Brembo van tudtommal. Nézd már meg a két féket, tökugyanaz.
Jah Brembo!
Az árakat elnézve ez a legreálisabb érte!Főleg, hogy ha rendszám is kell az ár nem változna!
Sok az 5kiló ezért
Ezen nem Brembo fék van?
Kezdő motorosoknak, vagy rs rajongóknak csemege!Lehetséges, hogy kategóriát váltok azért adnám el! http://www.hasznaltmotor.hu/ha...
Bazzeg így merik árulni a lopott motor alkatrészeit..... beszarás
Miert? Vigye inkabb a natixhoz?
pont oda? na mind1,nem mondok inkább semmit.
:))))))) jó is az
azt magam sem tudom.. mult vasarnap ota ott van, keddre igérte h legkésőbb nekiáll..szerdán még sehol nem volt.. most inkabb nem hivom,mert csak magamat hergelném vele a léyneg.. motoros felvonulás megvolt a simóval is, 2éve nem cseréltem dugót, 80at még mindig kivágja..oszt ennyi.. kicsit nosztalgiázok,mert különben megcsömörlenék...
Üdv Kollega!
Szerdán megyünk az RSel meg lehet haverral Dunakeszire Aszalós mesterékhez beállításra!

és a Te szerelőd mit ügyködik már ennyit?
Tuning, ha majd valamikor találkozunk, felültetlek magam mögé, 140nél mutatok Neked egy lassulást 0-ra, aztán majd amikor felkenődsz a gerincvédőmre, és nem kapsz levegőt, visszaszívod amiket az előbb írtál
Adamfzr is agyondicserte az rs em feket pedig neki dupla tarcsa van elol
karburálással miujság?
Ugyanaz a 320as tárcsa, ugyanaz a féknyereg, csak az RS125ön egy garnitúra, az RSVn meg kettő.
Mégvalami.
Az RS 100as-120as tempónál lazán emeli a seggét, enyhe 2 ujjas fékezéskor is akár, asszonypajtással no meg velem.
Rs 140 kiló + én + Asszonypajtás = 300kg motorral együtt. Ez mondjuk egy 750es 94es Gixxer súlya egy könnyű pilótával.

De ha nem hiszitek el magatoktól, odaadom egy fékteszt erejéig az RSt, mert eddig bármilyen motorral rendelkező motoros vitte el, mindegyik azt mondta hogy jobban harap a sajátjánál. És van köztük komoly sportgép is.
Nem akarok elkeseríteni senkit, de a 2006os RSVn is ilyen fék van, csak kettő.
Ha a 2006os RS első féke szerintetek nem lenne elég egy 60-70lovas motorhoz, akkor mocsokmód nagyot tévedtek. Sőt óriásit. Meg az sem érdekes hogy ue. a fék van az RSVn, csak megduplázva, duplatárcsa, duplanyereg. Az meg 120-130ló.

És ha már az FZR250ből indultunk ki, ha leszednénk róla azt a féket, és alá raknánk az RS szimpla tárcsáját, úgy hogy a sofőrnek nem szólunk, minden féktávon pofáraesne vele a nagyobb fékerőtől
pontosan
Én mentem vele tényleg jó fékei vannak, de egy nagyobb motoron már nagyon nem tünne olyan erősnek...
RS250 erősebb azért jóval mint az 125 és vhogy kicsit komolyabb fékek vannak rajta.... meg ha már alakítani akarsz rajta az egy dolog hogy húú megy mint a barom aztán mikor meg megállni kéne nincs olyan fékhatás ... de ez az én véleményem
de mákod hogy most kajáltam, mert most csak mosolyogni van erőm :))