Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hasznalj adalekot vagy felszintetikusat.de ha szintetikus volt benne akkor nyugottan rakhatsz tovabra is sintetikusat peldaul ha 10w40 volt benne rakhatsz 5w40 vagy 0w40est.
Mondom ilyen narancssárga színű!Ennyit tudok róla!
Akkor mi a teendő?Mégis jobb ha mondjuk keverem őket és így fokozatosan veszi át a kenést a syntetic!
valtozo de ezt kilometerben nem lehet szamitani.jah es attol fugg mijen olaj volt benne.nezd meg es en megmondom
És kb mennyi időre szűnik meg?Km-ben?
hat mert a sintetik es mineralis olaj keveresenel a sintetikus olaj lemossa a mineralis film reteget.es te hiaba engeded ki az olajat a henger falan akkoris marad
Hát ilyen narancssárga színű van benne!De miért baj az ha most szintet lökök bele?Miért nincs neki sok hátra?
en most tanultam ha mineralis utan sintetikusat hasznalsz egy idore megszunik a kenes mert lemossak egymast
ha nem szintetikusat hasznalt es te most sintetikusat raksz a gepbe akkor mar nemsok van hatra neki
Ok köszi csak zavar a kis piros led!Tudom h van még benne de akkor sem vok nyugodt, az előző tulaja meg nem szintetikusat használt és még az van benne, de azt most leengedem!Köszi
sztem nem kéne különböző olajakat összeönteni,de nem szintetikust szintetikussal főleg nem szabad keverni
ezekbe full synt olaj kell,ha a MOL olaj olyan,akkor talán elmegy,de inkább Motul,Agip ilyesmi a jó
Közben ki szakmai segítséget kérnék!Gáz az ha mondjuk bejelzett az olaj lámpa és a benne lévő olajra (ami narancssárga színű) ráöntöm a szintetikusat!Kb van benne még avgy 6dl!Jah a szintetikussal kapcsolatban annyi kérdésem lenne hogy az van ráírva, hogy magas teljesítményű 2T motorok motorolaja!A MOL kúton azt mondták ez a jó bele!Szerintetek?Mindkét kérdésemre választ várnék!Köszönöm!
akkor itt leszel 20-25 kmre
Ki ad érte többet?
Akkor indulhat a licit a dobért!Mondjuk kezdjük 10-el!
Dobogt én is megvenném
én pénteken viszem hozzá az rs-em..
a dobot megvennem.
jaja! K peti az xD 1röl beszélünk. :)
Nekem is van ELADÓ 2006 rs125 gyári rendszer -em!
8000kmt futott, makulátlan. mail: tyt@vnet. hu
hát eddig még bírja 1300-1400km lehet benne eddig.
majd később tudok mondani többet is... :)
De most 1 hétig nem nagyon akarok motorozni, spórolok a szerdára
Ismét eladó egy gyári Aprilia Rs 125 rendszer!2001es moccról!Akinek kell szóljon!Ár 16e Huf!
Köszi, én is tőle veszek, már délután lebeszéltem vele, csak kiváncsi voltam rá, h neked, hogy tetszik az új dugó.
21Ezer gyűrűvel csapszeggel Somától! Szerintem teljesen korrekt ár, ha érdekel megadom a mailcímét!