Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na zsolti,125 és 400 ujra együtt... most kaptuk a hírt Rezsőtől,hogy mivel nagyon sok Román nevezett,ezért a 400 nemkap külön rajtot és a 125el fogunk együtt menni.
ugyhogy ha lesz motorom akkor majd körözünk 1 jót szombaton..............
nincs vkinek esetleg 1 felesleges kitámasztója ?
ha van irjon amr rám
köcccce
nincs vkinek esetleg 1 felesleges for.szám mérője ?
ha van irjon amr rám
köcccce
jó pénzé tudok :)
Az érdekelne a legjobban különben!
Nem mondtam hogy nem lehet utángyártott, pályaidom...
A terveim mások voltak.... Arra törekszem hogy minnél szebb legyen, attól még nem kell rögtön magyarázni...
de most ha átfesti egy festő olyanra mint a gyári minimum 80ezer de keveset mondtam .... akkor ha veszel gyárit az megint 100lepedőt veri .... akkor mért nem veszel pályaidomot rá és arra vmi érdekes festés vagy hasonló ha már annyira akarod .... bár sztem az egész hülyeség átfesteni egy szép "ÚJ" gyári motort
Nem azzal van a baj, de előre tekintek... egy darabig úgysem megyek vele, mert a jogsit le kell rakni még, de mind1 hagyjuk majd megoldom azért köszi...
nem komolyan mondtam... érezd az iróniát hoyg most kaptál milkós motort de már nem tetszik a színe mert nem olyan menőőőőő....
Már boccs, de igényes vagyok motor téren, úgyhogy nem fogom lefújkálni keresztbe kasul... De mind1 úgy látom rossz helyen keresek... Hehe hogy én lassan megyek, jó próbálkozás volt, de majd legközelebb
hallod ha gyorsan közlekedsz akkor úgyse fogják látni a színét ha meg mazsi modon jársz minek ilyen motor? nekem is azé van tüzér... ha már látják akkor már szép legyen
bocs Dadis, megint okosabb voltál
aztapicsa.. de aztán nem kispályázol.. szerintem vegyél két flakon sprét és hajrá... úúúristen ilyen gondokat.. de aztán valódi ökör vagy
Van akinek a kinézet a lényeg, nem a motorozás...
bazz ien gondjaid vannak ? :S ha olyan motorom lenne a szín a legkevésbbé érdekel ne de a "seggem a földhöz verném" örömömbe hogy olyan motorom van .... sztem motorozd el inkább azt a zsét, de minden ki arra költi ami van amire akarja
Nem tud valaki új RShez, a 2006-2007-es fekete tank, és két oldalidomot?
Fehéremből szívesen csinálnék feketét
majd szabadtéren visszaadja a váznak a fényét
sziasztok!

vki nem jön egy kicsit gumit meg térdvédőt koptatni dunaújváros irányába ? péntek délután
ilyen volt és ilyen lett
ma végre összeállt a Verda
Grat
miért kellett kifizetni előre?
újan veszed?
grat hozzá