Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

javitsatok ki ha tevedek.oke hogy a felre erteseket elkeruljuk.a ketutemu mocinal ha hengerfejes nemlehet vizes az olaj mert nincsenek szelefek es igy nincs olajter se ugyhogy csak viz ter van ott.
az új RSek valamilyen eléggé furcsa oknál fogva eléggé szorulósak. Nem tudom hogy tényleg a motorban van e baj, vagy a sok új fiatal kezdő tulajdonos ekkora láma hogy mindíg megakasztja, de az is biztos hogy én cefetül figyeltem mindig mindenre, és mégis 2x megakadt.
Sziasztok!
Kezdő fórumosként, nem volt lelkierőm mind a 1400...akárhány oldalt végigolvasni, viszont jópár oldalt végig néztem. Szeretnék motort vásárolni a nyár folyamán. Aprilia sr 125 nagyon tetszik a 2007-es évjárattól, lenyűgöző motor. De ahogy olvasgattam nem vagytok "tőlük" elájulva. Mennyire szervíz igényes egy új illetve 1 éves rs? Mármint pénzben. Talán 1 éve kb mentem egy 94-es rs el...hát odabasz... A teljesítmény miatt gondolkodom nagyon az Rs-ben, viszont nemnagyon tudom mit várhatok el tőle minőségileg. Tudnátok nekem segíteni?
Előre is Köszi!
Üdv:Félix
A hengerfejtol felek enis nah majd ugy alkuszok
hengerfejes,vagy vizes olaj
Dehogynem :D
Jó hogy kész a géped. Mi még délután kezdjük az összerakást! Az enyém nagyon szép lesz az tuti... Ja és remélem az aszfaltot nem törli fel senki!-ez fontos!
Az auto nivopalcajan ilyen sotetebb szinú tejszinhabszeru ize van mi lehet az?
a karbi.aszondta azért ment csak 1 körig a motor mert utána melegedett csak át.most be van állitva és repül a vas
mi volt a gond?
azt nemtudom DE HÁLA BARTOS ZOLINAK énis ottleszek!készlesz a motorom democskosulörülök,,,rettegjen mindenki mer aszondják erős lett a gép majd törlöm fel a sisakommal az aszfaltot előre látom
Kb 1 éve nem bírom megmagyarázni pár szakinak,hogy ne a zolaj lobbanáspontján túráztassa magát, mert az az előhígitottaknál nyilván a hígitóanyag, és nem az olaj lobbanáspontja.:)
Akkor tehát még se én vagyok a hülye....És nem én nevettettem ki magam.
Én csak annyit tudok az olajokról amit Lóritól halottam de ő eléggé vágja és ezt szerintem mindenki elismeri.
oké:) cbr Kupa is jön?
Csak halkan megsúgnám, hogy 2t olaj esetében értelmezhetetlen a 10w30 jelzés,mivel némelyik előhígított, némelyik meg nem. Ha érdemi információra vágysz, a viszkozitási indexet érdemes nézegetni hígitatlan,és a meleg vsizkozitást hígitott olajnál.
mit ne nevettesen ki magán? te lököd megint a hüyeséget...
jut eszembe nem voltak ott donovalyban a haverjaid h lelőjenek!
mekkora bohóc vagy megint. 10w40es fullszintetikus olaj! gratulálok. legalább ha faszságot beszélsz ne ugasd le a másikat aki kijavít
Pascal cup,szlovákok.
Igen,együtt,ugyhogy huzd a gázt masszivan mert utolérünk
Már megint együtt? Kellett a románokat ide hívni... Gratulálok mi az a Pascal Cup amugy?
ne nevettesd ki magad. .epp ugy van az olaj szamozva.es vannak mineralis 2t olajok is
de hulye vagy.
ha egy karc esik rajta, itt az RS letétbe.
lehet megkarcolom
Rockandy, remélem ideadod egy körre :)))))
igazából nemtudom mert még a blokkot nem szedtem szét csak a hengert kaptam le róla :S de ugy tünik az lesz a legbiztosabb ha az egész blokkot szétszedjük... jah és köszi a segitséget