Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te oszt jó elvagy a városban
rotax 123
ha olyan mint az af1nel a levagott resz lefele al.
Legovics mit jelent az h alacsony nyomasu turbo? Nem tolt csak 0,3 mal vagy mi?
Egykis home vidiből kivágva, jóvolt eza mai nap:)
Hi ! Kis segítség kéne pls
Powerszelep nyelvének a rövidebbik vagy a hosszabbik felének kell felfele nézni ? Szal melyik oldal néz felfelé és melyik lefelé . mert ugye különböző hosszúságúak mivel srégen van levágva a nyelv vége . köszí ha valaki tud segíteni .
Akk sry Mondjuk szarul jött ki, h pont én próbálom megmagyarázni egy szerelőnek Még1szer bocs...
Kösz a tanácsot de már tegnap eljutottam odáig hogy szétszedjem,nem azért raktam fel a képet mert elakadtam csak szemléltetésképpen a Joci által említett tejszín szerű olajra.A motor nem a sajátom javíani hozták hozzánk.De írtam is hgy szemléltetés...
Jah nem 100Ft hanem 400 most néztem meg találtam még a polcomon
Nekem ugyanilyen blokkos kis RXem volt... itt biza ki van menve a vízkeringetőnek a szimeringje... nem nagy dolog kicserélni... Dekni le, ott van sok műanyag fogaskerék, zégergyűrűket leszeded róla, kihúzot a dekni külső oldala felől a kis vízkeringtető műanyag lapátos témát, kiszeded a szimeringet és veszel bele egy másikat... nem egy nagy összeg kb 100Ft, de jobb a békesség... Utána ugyanezt vissza... nekem is csinált ilyet a kicsi... jah és nézdd meg nem hengerfejes-e, mert nekem akkor nyomta kifelé folyamatosan...
Bár, te nyilván tudod, de hátha más nem, és talál ilyet a frissen vásárolt motorban...
(mert az ugye alap, hogy a frissen vásárolt használt motorból, összes olaj le, víz le, pár liter bengával tank átmos, karbi kipucol, gyertya kicserél)

Szóval, ha a frissen vásárolt motorból ilyen olaj jön le, mintha egy század szabadságos katona belerecskázott volna a motorházba, akkor az anyag leeresztése után, még bőven marad bent, ilyen gané ami a friss olajat tovább szennyezi, tehát vagy ki kell mosni, vagy igen hamarosan újra olajat kell cserélni,mert ez a trutyi, vidáman korrodálja a motor belső részeit.
azért a kemény piaggio Ciao ottfigyel hátul,,,ki izgatja?Pista?
nekem az ilyen elektronika-vezetékeknél eccő befolyt..
víz és az olaj hogy tud így vegyülni? nem kéne elkülünülniük? .
ez kurvasok:) és beállt ez a gép?
leengedtem az olajat és ez volt benne helyette, kicsit összedolgozta a vízzel az olajat még azt nem találtam meg ,hogy ,hogy jutott a víz az olajba de ami késik nem múlik
guszta, lehet ment egy kevés viz az olajba :D
mia fasz ez?
olvastam délután amit írtál tejszínszerű motorolaj...
délután egy Af1 50-est szereltem és ahhogy leengedtem az olajat...
természetesen részletre
jah és amotort megtartom . majd kölcsönzök futót és felbaszom a volvóra... azt go kakucs :)
1.2 milla ezzela felszereléssel ez korrekt!
A kis drága pözsó kéccázhatos meg hazament franciaországba nővéremmel együtt novemberig :(( Apu Zafiráját meg nem csórhatom
Hmm egyre jobban rágerjedek erre az autóra. Mocsok mód elfogadnám én is :)))
Megkérdezhetem mennyibe hoztátok el?
Nekem is megvolt a lehetőségem hogy a motor árából vegyünk autót, még most is benne lenne Apum. Dew én maradok a motornál, autó csak motor mellé kéne :))
2.5-ös motorral 5-ös bajor nekem most 16ezer/negyedév...
Mert kecseg a biztosításrendszer! LE/vezetô kora/márka/köbcenti/bónusz-faszom...
Amikor úgy alakult hogy 2 bajort tartottam a másodikra dobtak 34e negyedéves kötelezôt....vicc