Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hétfőn hozom el :) van mit rasjta csinálni de jó árba sikerült megszerezni :)
mikor kezdődik a party Csongi ?
Köszke!
3200 ft bocs
újságírróós kamanduszhülyítős szöveg, meg ilyen gyári prospektus szaga van.. tudjátok mikor a 11lóerős motort elmondják minden szupersportnak, és mekkora tartalékok meg ilyenek.. komoylan modnom, néha csak ha nevetni támad kedvem is elolvasok egy-egy gyári modell-leírást..
ahoz úgy tom másfajta relé kell! www.nagyvas.hu itt keresd meg a ledes indexeket, írják hogy kell hozzá másik relé, 2000 ft kb, ők árulnak ezt is hozzá
Üdv mindenki!
Van köztetek aki meg tudná mondani a ledes index miért alakul át helyzetjelzôvé? Gondolom más terhelést/ellenállást vesz fel mint a hagyományos izzó... Mi a megoldás hogy pislogjon? A relé jó!
Baszki mi ez a szöveg te..?'Majd ha készen állsz ,hogy beválalósabb legyél jó partner lesz' mennyé már Norbi
azt vágom , de más alkatrészekre mit írnak?
elemhetsz motorrevüs újságírónak!
:))))))) nem szűrtem én sehogy, csak ez nem megoldás hogy arrowot le. Aszalósék hozzáállítják szerdán azt végre le lesz (remélhetőleg) zárva az ügy.
Azért köszönöm a segítséged! meg mindenkinek :))
ne légy már hülye norbi:D
Csak baszki igyekszek neked segíteni, mert már nekem szar hogy állandoan baszakszik a motorod. Megadtam a szerelőm számát, ha kell szólok az érdekedben sőt felőlem ha öt választod kedvezményt is tudok. Na mindegy kitartás öcsém csak menni fog az. Bocs ha így szűrted, nem akartam köcsögösködni.
Igaz hogy még rohadtul nem szereltem 600ast, de az új RS egy amatőrnek (én), elég bonyolult szerelésügyileg. A futurán fele ennyit nem kellett szarakodni semmilyen javításhoz.
JAA,ok.Ez nem volt értelemszerű.
gyárilag 16ezrenként kell dugót cserélni a gépkönyv szerint. 10ezer km után illik ránézni.
az én dugómban 1400km van :D
Kérdésedre a válasz, szerintem az Rs nagyon jó kis gépezet. Amikor megvettem 16 évesen ez volt az első komolyabb motorom. Nagyon sok pénz van benne, de annál több élmény. Ha tehetném újra és újra megtenném, hogy Rs-t veszek. Erős motor kurva jó futómű, eszméletlen dönthetőség, fasza fékek, nagyon kezelhető és ha készen állsz hogy majd bevállalosabb legyél akkor jó partner lesz benne. Budapesten faszán ellehet vele menni. Bajai is vannak persze. Kicsi utazósebesség, igényes nagyon, 5.-ben 6.-ban erőtlen, hosszabb kilométer után kényelmetlen. De ha ezt a motort választod sok örömed lesz benne és persze bósszúság,de épp ezért lessz igaziból a te motorod. Lehet szerelgetni nem ugy mint a 600-asok-at amik tele vannan zsúfolva minden szarral és azt se tudod mi hogy mükődik. Ez az én személyes véleményem.
értelemszerűen már mikor 1 éve megvolt a motor.
Fucky, én nagyon bírlak, de lassan azt mondom hogy hagyj a picsába az építő ötleteiddel
"sőt azt is megmondták előre hogy meg fog szorulni."
Neked ezt mind azelőtt mondták mielőtt megvetted volna?
Sorry, de miért adnám el? nem azért vettem hogy eladjam. Kiiktatja a katalizátort, jól néz ki, és baszott jó hangja van. Imádom, hülye lennék leszedni!
Ugyan add már el te a picsába az akrát az rr-ről, meg vegyél rá oldalra kerekeket :DDDDDDDD
hozzá kell karburálni azt kész. Szerdán meg lesz oldva.
sztem add el az arrowot és ragd vissza rá a gyári kipuffot, fuvokákat és használd. Az arrowot meg eladod talán vagy nem tudom.
lassan megérik a dugócsere.. mik az intervallumok? mit mennyinél kell scerélni? érdekel, írd már le kb.. ezt vágjátok: http://www.police.hu/nyitoolda... hm?
12600
hány km van a motorban tyt?