Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van egy 100-as első gumám..zsír új. olyannal páláztam ami totál kopott volt. pedig csak egy heidenau. ha működik odaadom 6000ér, épp csak feltettem.
hát adom el tüzérkét...május végén jön a "KISr1"...aztán meglátjuk...valszeg juniusban csak fényképezni járok majd ki
jaja holnap megcsinálják a kiput meg a kitámasztót. fizu után meg uj gumma előre azt csitti fitti.
mikor megyünk? akarok már..
ja, miután kicsit mentünk rendesen vele..
azé telhetetlen nem vagyok .
sőt még kólával is leönt
ha kakucson összefutunk egy autógrammot adsz?de tényleg
na de hol van ez a CBRhez képest?
Elég szép
végülis az rs egy kényes ribanc:)
jahh
Ha itt jársz Karcagon, szólj, tudok olcsón castrol láncspray-t!
Ok köszi!Más esetleg?
A többiek majd segítenek. Nekem nincs sok tapasztalatom velük azon kívül hogy nekem nagyon drágán akarták adni a Castrol spray-t.
Ok hogy spray de milyen fajta?Márka stb?
öcsém ,tiszta nőgyógyászat
"e felett a jet jön meg a főfuvi(már, ha van jeted)"

hülye kérdés lesz, de mi az a 'jet' itt?
egyébként már körülbelül 4edjére linkeled be az oldalt, és 4edjére olvasom el a cikket :)))) De úgy látszik az én analóg agyamnak sok.
Láncspray a legjobb rá. A dezodorokat kerüld
Sziasztok!Tudna nekem segíteni valaki abban, hogy milyen spray lenne a legideálisabb az rsem láncára?És mondjuk milyet kerüljek?Tapasztalatok stb?Köszi
leveszed a kipufogót vagy a hengerfejet. széthúzod a powermotor csatiját, a powermotorból 2 vezeték jön ki, ezt a kettőt ha hozzáérinted az aksihoz akkor behúzza a szelepet, ujjacskádat bedugod a kipufogónál és közbe az aksihoz ráérinted a vezetéket, és kitapintod hogy teljesen kinyitott e vagy sem:)
meg a dugattyúimat átvenni...
és azt honnan érzed h a power nyit konkrétan. az,hogy kicsit megindul a motor nemjelent semmit,membrános motor fordulaton megy mindig van teljesitménylépcsö.nézd meg állóhelyben a szelepet.