Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Voltvalaki kint tegnap?
Durva ez a hó
nanemond
nem vannak rajta.
mivan az idomokkal?
pinkmotors, vagy zichy utcában is van két jó bolt.
derbi gpr 50re szerintem ugyanilyen kell, kérdezz rá úgy.
Help!
Még mindig nincs lánckerekem 06-os rs 50-re
Mindenhol kerestük de sehol,mintha nem is létezne....
Segítsetek már hogy hol lehetne még megnézni mert addig nem tudok motorozni és itt a jó idő.
Előre is köszi
persze, kiégett belőle a sok lerakódott gané ahogy Joe is mondja :)
Ezért érdemes a fordulatot RS-nél mindig 5ezer fölött tartani és néha jól kihuzatni a gépet
Igen el tud lustulni mert alacsony fordulaton lerakódik mindenféle sz@r a motoroban meg a kipuffban is.
2t-nél hatványozottan igaz
Atta letezik h most huzamosabb ideig forgott a gep magas fordulaton azt most jobban megy? Magyarul eltud lustulni?
itt pesten tegnap volt jó idő. most is meleg van, de a nap nem süt mert fátyolos az ég.

/úristen bazzeg, 17éves vagyok és időjárásról beszélek :D ráérne ez úgy 50év múlva :D
itt már csütörtöktől 18-20 fok van. épp most értem haza de megyek is tovább
bazzeg jó hideg lehetett :O

Holnapra isteni időt mondanak, úgyhogy mindenki izzítsa a vasakat! :P
Dobogokon meg van ho
Szia Joci!
Látom te is a X.-kerben laksz. Én itt Óhegyen lakom, ha gondolod, akkor gurulhatnánk néha. Nekem Nsr-em van, úgyhogy nagyon nem más kategória. Ha gondolod írj e-mailre, vagy msn-re.
nagyvas és pinkmotors
nagyvason a gyűrű nélküli kijön ennyiből.
üdv a haverom aprilia af1 futura sport pro 125 ére kellene 1 láncszett olcsón(kb 10-15e)ha valaki tud ahol lehet kapni rendelni az kérem jelezze köszönöm
Nem tippelünk holnapra?

Szerintem Bradley Smiths, Talma, Gadea lesz a befutó, Terol, és De rosa elesik, Az első kört meg Pol Espargaro viszi el.
felénk 2600ft
én ezt használom, ez a gyári elvileg.