Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szép!
Jah szívesen várom a kommenteket!Negatív és pozitív kritikát egyaránt!Köszi
Most akartam feltenni az én 2001es RS-em, hogy milyen lett a kis drága, de az előttem lévő képekkel nem szállnék harcba!Nagyon szép moci!Gratula hozzá!Azért mégis felrakom milyen lett!
Szép darab gratula
Jaja, de az enyém csak idei glenesen
Hétvégén eladom a Derbimet...
Aztán az RS megy is a művész üzembe
asszem az enyém is ígynéz ki
Sziasztok RSezők!
Végre most értünk haza az új szerzeménnyel
Eljött ez is megvan az RS-em
Juppííí dejóóó, szutyok jogsit be kéne még fejezni aztán jöhet a mehet

Megosztom veletek is
Annyival csak elobb odaerek h 1 flakon kolat kitudjak boritani. Amugy jo az a kis fzr.
Kössz
Végülis csak úgy naggyából a nadrág érdekelt mert ilyen kabátom volt csak eladtam mert nagy volt , aztán most kiszemeltem ezt az egész cuccot
talán.
Ok de akkor ne allitsd elore hajnalba az orat es akkor lesz 1 ora elonyom. Talan eleg lesz
nekem ugyanolyan van mint tytnek csak a kabát nem egyezik de szerintem kényelmes legalábbis nekem de ha túl kicsit veszel az tutkóra nem lesz az
na. legközelebb akkor versenyzünk. mondjuk a blaháról esztergomba a lángososig. nna nagyfiú?
Azert nemsokkal mentel el egyenesben tyt nekem 28as es 9500 felett indul meg igazan
Hello Tyt.
Azt szeretnémkérdezni h megvagyelégedve a börruháddal?
Mert gondolkodtam ugyanilyenben csak kiváncsi vok h kényelmes-e?
vagy nagyobb blokk kéne bele..
egyébként az én gépem sosem szeretett 9500fölé pörögni, onnantól erőtlen volt mindig.. Még nagyobb főfuvi kéne bele? vagy mi?
Srácok, akik 28as karbival nyomjátok, nektek mekkora főfúvóka van a gépben?
Az enyémben 128 volt, először 133ra cseréltem, aztán 138ra, sokkal jobb lett a gép, de valamiért erőtlen 9000 felett. A kisebb fúvókával talán rosszabb is volt egy fokkal. Nem hiszem hogy nem lenne rendesen összejáródva, már 1200km van legalább a gépben. Mitől lehet az h nem akar menni 9 felett? Csak forog,de nincs erő. Power nyit, kipucolva is most volt, gyertyahézag fasza (már ha lenne köze hozzá), légszűrő tiszta.
szavadon foglak. de ugye nem kell majd leszednem hozzá a tükröket? nah indulok és majd jövök castingboy
megtanítalak városban menni...
meg megyek mindjárt asszonyért
aha és most mindjárt mosok! remélem érted a célzást :) máskor is megyünk 1ütt valahova?
nem úgy néz ki
ez sem talált
hazaértél pilisverő?