Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hova valósi vagy? és miért pont Esztergom?
nincs, csak ilyen nagyobb túrákra mennek, én meg csak egy kora délutánig akarok max.. mondom, egy esztergom, ott egy lángos, azt szevasz.
Adam van mar partner?
Zsolti a rutin meg az évek:) hogy vágtad, h kérdeztem volna
Eladó Dunlop D209F Qualifer garnitúra 110/70 ZR 17 és 150/60 ZR17-es méretben 90%-os csak egyben eladó a kettő(ha van vevő mind kettőre külön külön akkor úgy is) egyben 25000Ft.
Joci nem jött még azóta több gumi ez a garnitúra máshonnan van.
Ha valakit érdekel kérdésre küldök képeket.
nagyon helyes:)
enyim is detto
pöpec
nemsértés, joltudom
Mr Yamaha nemakarlak megsérteni de te nemsokáig fogsz örülni a jódiőnek ha a Zsaruk beküldenek Kpm vizsgára!
Akkor ért véget a pályafutásod!
Akkor maradjunk annyiban, hogy ruhája válogatja, nekem XL-es ruhám van abból gondolom, hogy 56-58-as mert az 54-es kics(más márkából) ebben meg kényelmesen elférek.
Az egy kicsit nagy lessz rád Jamikám
inkább 50-52 nem? max, inkáb baz xxl az 54 körüli, nekem pl bőrruciból XXXL-es van
ruhában vagy sisakban?
csak azért nem érted utól mert nem nyomtad be a nitrot...és 6.ba indultál...
56-58
kimondta hogy azaz én gixerem:DD spanomé mentünk össze vissza máramikor beértem hogy rángatta kerékre:)
mennyél már mi ez a sok fotoshoppos kép? nincs is gixered
tudja vki hogy az XL-es méret az mekkora számnak felel meg? 52, 54, 56...?
Tudom, éppen nemrég agyalogtunk erről Rockyval, talán lehet, hogy nem itt, de megállípítottuk, hogy marha nehéz ott menni ahol kell, csak lassabban...

Ezen a fórumon van elég aktív versenyző, és rutinos pályázó is, ha jól tudom Aszi oktat is(vagy nem:) talán össze lehetne szedni 2-3 embert, hogy 'húzza' azokat akik ezt szeretnék.
Nálunk ezt egy mz kupa bajnok, egy Magyar simsonkupa bajnok, és egy hungaroring motorsport iskola oktató fogja csinálni.

Biztos nem így kell ezt csinálni, viszont aki meg tudja hogy miképp, az meg nem pötyögi be ide.
csak valami lájtosat. esztergomba pl.
Merre akarsz menni? Oszt ha mek facsarsz nekem almat?
nem hiszem, hogy célravezetőbb lenne két fegyverrel hadonászni... na, melyik puhány jön gurulni holnap?