Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor minek ezt vetted bele, ha nem bízol a minőségében?
A 2 ellentmondásos nagyon.
okés! remélem is hogy nem az olaj miatt fog tönkremenni 8000-nél, az 50-esem 24000-et ment el csak sajnos akkor főtengelyes lettés abban is ugyanilyen olaj volt
Az Agipot nyugodtan belerakhatod nagyon jó olaj!
amugy erre az olajra azt írják hogy jó nagyteljesítmény 2 ütemüekhez:speed 2t
és az mit jelent hogy teljesítményszint? ez hol van feltüntetve?
A teljesítményszint a lényeg nem a márkája! Ha azonos vagy jobb teljesítményszintű mint az előírt, akkor nyugodtan beleöntheted!
Hát én ugy tudom h egy-két olaj nem "marad" meg egymás mellett...
ha mind2 full szint akkor lehet...
Sztem nem jo ha 2 félét használsz egyszerre.
Én azon akadtam ki mikor néztem a Ducati amerikai weboldalát és ott olcsóbbak a motorok mint Olaszországban ahol gyártják vagy mint bárhol európában.
Nem kell semmin meglepődni én amiból szoktam ruhákat hozatni mert olcsóbb mint európában
Nekem most apu hozott megint franciából Castrolt, de nem R2, hanem Power1 vagy mi a tököm, full synt ez is. Asszem úgy lesz hogy veszek agipot a tartályba, a castrolokat meg elhasználom tankba :))
én a sr ditechembe öntöttem ilyet
nekem gyárilag castrol volt benne...
ezaz
akkor ezt fogom beleönteni ilyet vettem:
Hát az van előírva a könyvébe h az a gyári ugyhogy azért vettem bele.
én most agip speed 2t-t vettem full szintetikus az szerinted jó lesz bele? eddig nem mertem beleönteni még az van benne amivel elhoztuk
Én Castrol-ról a gyári Agipra váltottam haverom is az Agip-ot használja és van 14e km az rs-ébe ugyhogy nem lehet rossz az Agip.
Csáóó!
Ti milyen olajat használtok RS 125-be? vagy melyik a legjobb, mit érdemes bele venni?
okok. nah most meg nyertem 7 dollárt. az élet apró örömei :)
itt óbudán süt a nap..nem lesz para...amúgy ádi esik kel... ne aggódj
jah ugylegyen. és az eső nem fog esni?
én nem esek.
te mit nem? nem megyunk?
azzal meg már nem is idegesítem magam hogy a full burkolt sv650sf 6,900.00 USD=1,122,350.93 HUF