Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én nem.
zsír új sv1000s 8,700.00 USD =1,415,138.12 HUF geciiiii
Adam nemsokra indulok. szted nem fog esni?
baszki a vacsi új 2006ost meg 1.430-ér elviheted. baszki..
mekkora kibaszás? 9.400 dollár egy gixer600 az usában.. vazeeeee mai árfojamon: 9,400.00 USD = 1,528,999.81 HUF
én nem megyek a fórum talira. mert 20.án supermotozunk visontán
ez a rohadt bwin mindig leszed :)
asszem pomáz
ok . rádbízom magam. akkor 10 30 omw kút. nah mek aludni szia
több lehetőség is van, két lehetőség is van, egyik ha békásnál felmegyenk nemtommelyik városba mindig elfeléejtem an evét, vagy szentendre előtt van a kút után egy balkanyar. majd kisütjük, ok? én az elsőt preferálom.
én szinte soha! nem késem! viszont utálok várni :)
akkor 10 30. merre megy az utvonal, a szentendrei utról hol térunk le?
jóságucca. szoktam késni általában, de te ne tedd, mert akkor meg tuti előbb érek oda.
ok. nah akkor lefixáljuk a 10 30 at? meg akkor reggel visszaállítom a síbert mert szaraxik...
a hardcore csávókon kívül ugyis midnig várnom kell...
ok. mert du horgászni akarok. csak ahhoz kell a csajom kocsija beviszem reggel melózni, aztán akkor oda is érek simán 10 30 ra. de előre szólok. én mindig lemaradok. bevállalod így is, és akkor én állom a lángost tán még tejfölt is kapsz rá :)
hát, 2-3 óra a dolog sztem, kedvtől függ. mondjuk 10:30? az nem is korán, nem is későn..
nah akkor a hungárián kéne talizni a vidámpark elötti felüljáró előtt van 1 mcdonalds és omw kút.
mert nemszívesen huznám 130 cal az rs nek... tudod kímélem.
hány felé szeretnél menni? mennyi idő 1 ilyen túra?
hát, egyenesben miért ne? merre lax? azt látom hogy tíz ker, de pl én az örsnél, és úgy mennék, hogy örs-népstadion-hungária-árpád híd
ok mert nekem jogsim sincs motorra, meg biztosítás se meg rendszám se és másfél hete kaptam vissza a jogsim 3 év után, de bátraké a szerencse :) de elöre szólok hogy nemtudok motorozni! meg remélem nem akarsz ilyen 130 akkal menni :)
ez fura, mert én is filóztam ezen, és egyetlen egyszer találkoztam eszteregom-visegrád között zsarukkal, mikor az asszonyt vittem apám 800asán persze még korlátozott jogsival. de nem állítottak meg. amúgy amerre megyünk még soha nem láttam csak úgy rendőrt, kivéve mikor egomból jött, mert helyszinelni kellett mert egyi kspanunk lezúzta magát. szal nem para iléyne szempontból.
mikor indulnánk?
és hol taliznánk?
vannak arrafelé rendőrök?
gyere má... kapsz egy csokit.. naaa.. én rongyá kopott gumával ályáztamn végig a tavaly nyarat.. gyeree
ez a gáz. nekem az első gumim slimmé van kopva szószerint! ezért nemmernék bevállalni 1 kanyargós részt. meg neked nem lenne élvezet folyton rám várni...
pesti. mert akkor dobogókőn keresztűl faszán lehet kanyarogni. esztergomban van kaja, és vissza is kanyargás. hibátlan barátom..