Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Remélem nem lesznek és nem fognak igazoltatni minket. Több jogsi nélküli is lesz a csapatban, úgyhogy para lesz ezerrel :D
(nekem azért van jogsim...)
asszem kéne egy új guma:D
Volt 1 kb 10fos motoros rendorbrigad de nem igazoltattak sztem most tanultak motorozni.
Köszi szépen!
támaszd ki a powert, ha úgyse megy akkor nyelezd jó sokáig hátha észheztér
szelep teljesen kinyit?
nem véletlen hogy privátban Hondái vannak aprilia helyett
Ne is mond
Tinnye és Piliscsaba között a Garancsi tó-nál
valaki plííííííííííííz help miiiiiiiiiiiiiilééééééééééci

mitől nem mehet a motorom 9000 felett? Azt hittem tele van a fórum önkéntes pályamenőkkel (akik értenek a beállításhoz), meg csodaszerelőkkel, de akkor tévedtem.
Na viccet félretéve, valaki kérlek segítsen! Emzoli, neked nincs valami ötleted? Tegnap leírtam a pontos problémát.
A zaprilia monnyon le!
Szépjónapot!

Üvegtigris büfé merre van a pilisben?
Jocirs, adamfzr! Voltak tegnap rendőrök arra amerre ti mentetek?
10-i pályanapra 20 fokos előrejelzés
Ilyenkor GP-t kell nézni nem motorozni :D
hátakinek nem félszemű:D
nem jön ma valaki gurulni? Sztem visegrád felé megyünk v ilyen dobogokő aki akaar írjon ide nyugodtan
Szerintem gyönyőrű rs lett, de a lánc az nagyon ronda. Az rozsda rajta vagy mi? Vegyél ilyen szintetikus kék sprayt na azzal még szebb lenne
Nem nem!Saját design!
gratula sztóp gépe?
nagyon szép az éndzsőlájz meg külön tapsot érdemel.szal:
Köszike-köszike, a tied is tetszik :) szép lett, már várom hogy az enyém is elkészüljön
Köszike!Még lesz egy pár apróbb alakítás,felnicsík,új indexek,sötétített plexi,váz polír, de a nagyja már kialakult!A tankapadot a www.tankpad.hu -n rendeltem!Én küldtem a képet, ők megcsinálták!Van 15, 20,25cm-es méretekben és különböző alakban!Ez speciel 5riga volt!
A tankpad hol lett csináltatva és mennyibe került?
Amúgy szép lett, gratula!
benézek ebbe a topikba és mennyi szép gépet látok gratula hozzá nekem nagyon bejön
háát az a Carmen Elektra .