Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak legyen kész a motorom,akkor énis feltudok menni:.....
Szombaton lesz a versenyünk!
9:40-10:10 ig szabadedzés
13:40-14:10 időmérő
18:30 Verseny

lesz még egy verseny aznap elöttünk és egy halom szabadedzés szal nézelődni is érdemes kijönni, meg tanácsokatkérni meg miegymás...
mert most 2hónapig LAZÍT
Már párszor belinkeltem(vagy micsináltam) ide a legjobb ilyne témáju írást amit ismerek, kérlek olvasd el, ha még nem tetted meg.
Az alapjárati rencer kb a tartomány negyedéig, a tűsfóvóka kb a 2/3 áig szabályoz erősen, e felett a jet jön meg a főfuvi(már, ha van jeted)
A legfelső tartományt nem szabad a tűnek befolyásolni, ott a tűsfúvóka áteresztése már NAGYOBB KELL LEGYEN mint a főfuvié, mert különben az van amit mondtál, hogy legfelül is szabályoz , pedig nem kellene neki.
http://mforce.hu/mforce/cikkek...
te zöldbe ez az a gyerek aki kiöntötte a kólát :)
háhá lol,Ádi
Gondoltam megnézem az emailjeim...erre mi fogad a belépőoldalon?
1 büdös kölök érdeklősött emailen eskudüzütt h kell neki oszt eltűnt..
ugynézki marad a gép.
JociRs mi a helyzet az eladással?jelentkezők,érdeklődök?
Bencce milyen volt az edzés az új masinával?
Ha nem pörög 9500 fölé akkor dobd ki.
Bár mondjuk sztem nem kéne eröltetni még a végén megint megszorul
viszont 7ezernél darál egy picit most, de csak 1esben, pl 2,3ban már szebben húz mint eddig
na kipróbáltam, feljebb vettem a tűt eggyel (most legfentebb van), és szebben pörög power felett valamivel. Akkor ezekszerint még mindíg kicsi a főfűvókám? (azt mondod h keveset kap felül, feltételezem ez a főfúvóka).
Ha neked a tü feljebb állításával nő a végfordulat, akkor keveset kap legfelülre!
nálam viszont a gyári installációval is ilyen volt.
Mindjárt feljebb rakom a tűt azt kiderül valami.
nekem is ugyanezt csinálja,de nálam sztem a dugó meg a hengerfej nem szereti egymást (lapostetős sima fejhez)
honnan lehet tudni h teljesen kinyit a szelep?
Power pucolás előtt ugyanilyen volt fenn, csak lenn volt erőtlen, gondolom végig nyitva volt. Most megjött az erő alul, 9000 felett nem megy.
Mint írtam, régen is ilyen volt, 9500 felett nem ment már újkora óta. Talán az segített rajta régebben, hogy a tűt feljebb vettem eggyel. Pedig tudtommal az a középtartományt szabályozza, nekem mégis szebben forgott tőle :) lehet megint bepróbálom ezt, több ötletem nincs. Hacsaknem tolok bele valami buzi nagy főfúvókát.
A power NYIT! Érződik rajta hogy nyit, hallatszódik a hangján, erre rátenném a fél kezem. Kibaszottul megindul 8tól, csak az egész 9ig tart, ez a bajom.
Bocsi, már elindultunk amikor írtad. majd ledközelebb ;)
ugyanaz
vasárnap
szombaton
Gang mikor lesz a Dt első versenye?
na jahhh
Első versenytől sok eredményt nemvárok....de majd kiderül
Ma csak megkene tanulni motorozni