Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hétköznap nekünk nem jó, de hétköznapra amúgysincs értelme foglalni mivel akkor nincsenek ott sokan.
hosszú egyenes 2sávos út főút de kitelne 4sávosnak is olyan vastag végén balos kanyar majd sinek ott záróvonal meg ien mint a járdasziget oan alkú festett izé az úton a közepe meg áthúzgálva vonalakkal majdnem beszaladt a kcisike a pótkocsi alá mert nemnagyon fogott a fék a poron én mentem utána:DD cska én a jórészen de alig láttma úgy beporozott a köcsög.
nyugi van
nekem sajnos a multkori sielés óta kivan a bokám és ugy néz ki megint levált még egy darab pord a térdemről szóval most sajnos felejtős:((((
Szerintem nem fog pályaidomot venni főleg most, hogy már elcsúszott. itt egy kép róla
Ja és ha mégis kell neki az a kis gumi szólok neked
Baszki ne a hülye gumikkal meg pályaidommal meg kocsikkal, hanem a pályafoglalásrol beszéljünk már öcsém, mert akkor elkezdem szervezni,mert ahogy látom senki se meri bevállalni
miért nem csaltad el őt is abba múltkori kanyarba?
de amjdnem őhúzta a rövidebbet
Mondd meg neki h ne legyen hülye. nem húzok le senkit ilyen hülyeséggel. Mondd meg neki, hogí inkább vegyen pályaidomot, fényezve 60.
Én tudom, de a srácnak kell. Én inkább eladnám egy 1000ért a másikat Csórikámat nem irigylem. Mennyibe lehet venni egy jó Rs-t? Ami motorikusan fellett újítva. Itt ti fórumon gondolom ismeritek egymás motorjait. Ő 850 be vette de csörög
legyűrt megint egy ferrari:D
Nem azért mondom, az a gumi csak dísz, semmit nem véd és nincs semmi funkciója.
Ok köszi, nem nekem kell haverom vett most egy ilyet és belement egy kátyúba 40el elcsúszott ezért most kell egy pár dolog rá. Holnap szólok, egy telefonszámot tudnál mondani?
Nekem van fékkar végére gumi. 1000ft/db
javitom, nem tükör hanem jobb első index
BENCCE, ROCKY! HÉTVÉGÉN DESZKA?
Hello Srácok, 2005-s apriliára kellene jobb első tükör és a fékkarr végén lévő gumi. Valaki tudna ? ÁRa ?
Előre is köszi
Üdv: Laci
Nekünk egy e38-as 740iL van. Na az zabál rendesen.
az e34-es 540i nem evett ilyen sokat.
höööööö...!
740-es bekarmolja a 17L-t simán!
Ha nem hiszed vedd meg és meglátod
nekünk kb 98ban volt 1 94es camaronk (olyan mint a képen) v6 3400ccm 194le 4sebességes autómata(már itt bukott a dolog) padlógáznál vmi iszonyat éget szag jutott be +látni lehetett hogy megy le a benzinmutató... de igaz le a kalappal autópályán olaszfele 9-10körül evett
Na ma voltam a Kakucsringen és beszélgettem Maistroval. A pálya ugyanaz egyedül 2 kanyarnál lehet majd egyenesen is menni és a célegyenes egy kicsit arréb lett tolva. Épitettek cross pályát is szoval lehet crossozni. Van egy egyenes aszfaltcsik hátul ott lehet stuntolni. Már megépitettek egy étkezdét már csak a árusok kellenek bele. Ki van világitva az egész pálya. A pályát 2 hét múlva nyitják meg. Szinte elölre bevan táblázva minden, de a bérlés lehetséges. A bérlés kb 200.000-350.000 lehet egy napra, de akkor lekell vele egyeztetnem, mert akkor kérhetunk pl gulyást vagy szalonnázhatunk is. Meg akkor rendes időmérést is tudok kérni. Lehet kérni büfét. Én ugy csinálnám, hogy aki jön az elölre kifizet x összeget (annak függvényében mennien leszünk) Pl átutalja bankszámlára. Ha nem akkor is kifizeti. Sztem ez igy korrekt. Majd megprobálok beszélni a tulajdonossal,de nem veszi fel, hogy hátha kapunk diákkedvezményt. De ha kibéreljük akkor csak mi leszunk senki más. Vagy nekunk fizet hogy használhassa a pályát Na akkor döntsünk ki jönne és hétköznapi napot kéne választani sztem, de lehet hétvégén is de akkor anyázni fognak rendesen Na akkor várok javaslatokat és hogy ki jön?
13-15 liter? Az az amit nem hiszek el. Egy jóbarátomék 525 benyása eszik 13-at vegyesben
Na igen, nem sok ember van akivel ennyire eltér a véleményem mindenben
Design meg szerintem nagyon ütős
A z06 viszont nekem is tetszik, ezt felírom a naptárba
Camarok, meg egy chevelle...
Az utcsó képen meg egy stingray, régen állt egy ilyen az utcánkban, és minden nap mellette mentem el kétszer is úgy fájt a szívem
Hidd el, hogy aki ismer egy két témában lévő embert az meg tudja olcsón oldani a fenntartást. Benzin? 13-15liter...
nekem elég csak a tankot felnyitni, úgy szoktam powert puculni, se aksit nem veszem ki se az idomokat nem veszem le:) nincs nagy mancsom:D