Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát akkor én se mek Rs talira, és ezzel szerintem nem vok egyedül, mert kb 20an mondták h jönnek, az ártól visszalépnek kb 5en, akkor is kb 20ezer Ft fejenként! És ez csak a bérlés! Én inkább kihagyom, igyis elég költségem van!
nekem pedig 7200-at mondtak de még nem szedtem szét hogy megnézzem meg annyira nem is érdekel
sajnos én max fényképezni tudok lemenni nem hinném hogy addig bejáratom a gépet
Én mennék hétköznap is.
fölvettelek msnre ha elfogadod megadom a számát
nem is mondtad, hogy ennyire sűrgős :D
Valaki nem tudja stoppie számát?
Nagyon sürgős lenne :P
Hisz hétvégén már RSezni akarok
én 7800rol meg 8600asrol tudok
értem és az összes 7800 vagy tényleg van 6400as is? esetleg meg lehet e majd buherálni?
igen
srácok .. a powörelektronikán gyárilag van fehérrel ráírva mikor nyit? (enyémen 7800)
Kösszépen ((:
bencce nekem is van ilyen a hondán 1993-1994 vmeik a kettő közül :D amúgy nálam is leállítja a motort ha egyesbe lennt a sztender. amúgy ha úgy is pályára lesz a gép sztem nyugodtan csípd el a vezetéket ami a sztendertől megy .... úgy sincs rá szükséged sztem
MSN:
petike125@hotmail pont com

email: (szinte sose nézem meg)
petike125@gmail pont com
RSPetya!
Megtudnád adni az e-mail címedet?
nekem is kurva idegesito volt hogy én mindig ugy indultam el rs-el hogy 1-es aztán kitámszto visszarakása erre meg cbr mindig leállt mondom mi a geci
ezt én is beszoptam rs-sel. be az egyes. lefullad. mondom mi a rák? :D
és megint és megint. aztán rájöttem, hogy hoppá, kint van a kitámasztó
Aztán este ha a szemeim nem csaltak 8 óra táján elmentél a zeneiskola előtt? (powerteszt? ) Ott beszélgettem egy ismerősömmel.
Fogyasztas tema: apa regi vento 2,8 vr6 fogyasztasa 8.5 liter. Varosba 9.
egyébként ma frászt hozta rám a zxr... kimegyek beindítom, 1-es lefullad... na mondom nem elég meleg... apával akartam a láncot beolajozni h sztenderre döntöm h a hátsó kerék elemelkedjen és egyesben kuplungot behuzva lassan elkezd forogni, apa meg fújja. na szal lefullad. apa bemegy, mondja h ez nem normális szerinte de majd szóljak:) ok.. próbálom 3-4X megint semm. kicsit megtologatom, okés. szólok apának, megint semmi. szokás szerint mondja h ez mekkora szar trágya ez az egész motorozósdi h szökőévben egyszer ha minden oké velük. felhívom gerit, van-e valami ötlete... kiderült h nem lehet egyest dobni ha kint van a sztender ugyh jó nagy láma voltam..nem gondoltam h 94-es technikán iyen cuccok vannak:) na mind1 megkönnyebbültem h akkor oké a holnap tesztnap..
stoppie! gyere fel msnre, vagy hÍvj fel 06-30-236-45-34 !
ha jÓ vasÁrnap megyÜnk a motorÉrt
fontos
utánna jött az említett porosrész amikor megküldte neki
út végén sintén beálltam mellé decsak úgy őmeg magától "500 lóerős" mondom ezmeg csak 25ös bazze őmeg " ezres se ellenfél elhiheted" mondom aha aha
ja és úgykezdődött az egész hogy ketten állunk elől pirosnál ez úgysikerült hogy én kiszúrtam szembe hogy ottáll a pirosnál én visszafrdultam a másik két sávba és haladtam lassan ő kb kilo50el eltépett mellettem (4sávos fullegyenes)pirosnál beértem beálltam mellé mondom nemmegy így vigyorogva őmeg nagy morcosan minemmegy?!?!?! indexelt balra ott volt egy jó hosszú egyenes lámpák nélkül az csak két sáv halad előttem kb 30al indexel eggyet jobbra mondom leáll vbagy miapicsa mégeccer indexel meg lassít bementem mellé hát hagynemondjam kicsit elforgot a kerék neki lehet 100nál is:D én seholse lettem nagyhirtelen
nem lőttek le mokerék?