Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

olyankor csak kikapcsolja a házimozit
Ja aztán meg majd be sem indul a motor. Japán technika.
azt hittem neked oyan h ha beteszed 1esbe akkor automatikusan felhuzza a sztendert:D
de majd kérek tanácsokat az Almafacsarótól
vagy csak még rohadtul nem volt elég alkalmam belejönni/megszokni/gyakorolni, mert ugyebár a pályán 20 perc sokkal jobban kifárasztja az embert mint közúton :)
Abból indulok ki, hogy 20perc után a kamionparkolóban is elfáradok, és az még nem is 'pálya'.
Meleg, bőrruha, szakad rólam a víz, kicsi a motor én meg nagy vagyok és elfáradok rajta a kapaszkodásban :)) Nem vicc
Te a gyúrós nagy Tyt?kidögölve?én nem voltam kidögölve...ugyan te mért döglenél ki?
Az a másik véleményem, hogy a csoport egy része (fele?) most megy először pályára, nem hiszem hogy egy egész nap kéne azonnal, valszeg már az első 20 perc után ki leszünk dögölve, elég lesz oda egy délelőtt v ilyesmi..
én is erről lököm itt
Most mi van helyette?
attól még mehetünk pályára hétköznap, és akkor max nem kell bérelni.
Mennék szívesen már voltam egy pár találkozón, de sajna már nincs meg a 166osom! Annyira sajnálom!Mennék de csak a szívem fájna!Alfaamore!
én az uj vidihez egy repsolos olajosbobozt fektetve fölé hungarocellt és ugy a kamot.
hallod ne hari én bírlak téged de marha értelmetlenül írsz
őő városi onboard felvtelt akarok csinálni és azt hogyszoktátok vagy hogyszokták megcsinálni?ien doboz vagy valmi szart rá a tankra hungarocel is kell rá vagy hogyszokott menni? plexit midnenkép kikell venem mert egyenlő a nullával:)
Pont ezen gondolkozta, h elég lenne csak 1 gurulás, meg 1 tali!
20e ft lenne fejenkent? Kurva1xru nem kell palyat berelni talaljunk ki vmi mast. Vagy mindenki kerulgetni akar engem a palyan?
de
A hirdetésben nem az ő száma van?
Azért mert karbim van miért törvényszerű, hogy motorom is legyen hozzá?
NSR250-eseim vannak.
Eladó rotax 123-as blokk.
Henger gyújtás nincs hozzá, a többi minden van. A hajtókar nem lóg.
25000ft
Délután 5 után vagyok elérhető.
0630/6963423
Haveromnak is ilyen van... hányas fúvókát használsz utcára?
Nekem is 8600as van!
Eladó 34-es síktolattyús karbi szívócsonkkal.
16000ft
Délután 5-től vagyok elérhető.
0630/6963423