Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

E34-es 540i
286 paci, 6.5 alatt van százon, fenntartás sem vészes ha ismersz jó embereket
olcsókat már 600tól lehet kapni de azok szarok is. ami igazán jó állapotú azok olyan 1.3misi környékén vannak. Sokat sem kell költeni rájuk. igaz, nem mai darabok, de gyönyörűek és fürgék.
nem mondtam de nem az a fontos hanem hogy a 2,4es vvti agregáltja 160lovas ami sztem még az opeléknál is 200ló körül kéne lennie
http://www.hasznaltauto.hu/1824255_audi_s4_1993 szerintem 1,6-1,7 körül megáll,de akkor beszarsz olyan kocsi lesz.
van akinek csak az jut...
Mi is megvetük a Mareát beletettünk 120ezret sokat kapott, soha nem hagyott ott! Én is megbízok benne mégsem 20 éves, jól néz ki, fekszik az úton és jól megy, kényelmes.
Ez van, az egyik kedvenc autóm a cápabmw, és olyan helyzetben vagyok hogy volt már nekem egy
Figy én beleültem és olyanokat kapott az az autó, hogy megbízok benne...
Zt nem mondtad h hibrid Az úgy más tészta
Azt a szart? Bele nem ülnék 0 biztonság. Öreg azzal megtámasztasz egy fát 30-nál és ottmaradsz egyből....

Nem tudom mit eszel ezeken az öreg szarokon
akkor elég balfasz votl az astrás ....
amúgy is ezek nem gyorsulni valók .... astrával is tudok mikor gyorsulok .... ha gyorsulni akarok akkor nem astrával fogok
Nagyon szidjátok azt az ignist, nekünk nem az van nem azért mondom, de láttam már igniseket gyorsulgatni, az ilyen 1.4es astrakat pözsókat, meg ilyeneket elvertek vele mint a szar. A motorja szerintem nagyon jó és nem egy ismerősöm van akinek mar 200000 körül van benne és eddig csak olajat meg féket meg max egy kis felfüggesztés volt cserélve. Igaz hogy nem egy életbiztosítás de szerintem nem egy rosz auto.
93 az uccsó széria 2.2 turbóból asszem
jó de +40lovas a villanymotorja mert hibrid... de ha ki lenne használva azaz 200lovas lenne+40 a villanymotor az már 240paci és kb 8at enne
Masfelert mikori evjaratu?
Volt már pár autóm
És tudom hogy ilyet nem akarok, volt kis daihatsu courem, azt visszasírom, sokkal jobb mint az ignis...
jók is azok... a kis 1.6 vti civic szépet megy azt vezetem én angol kasztnis,jobban is bejön mint a japán
Szomorú h a 2.4-es csak 160.Le
A Honda mániások
Hagyjad mert ügyeletes szaki-nk szerint csak a régi trágyadombok a jók legyen az motor vagy autó...
nekünk régen volt 2.3as 5hengeres quattro...nem volt vele sok gond most meg csak hondáink vannak...utoljára 4éve volt egy a6, de nem kellett olyan nagy kocsi szal van most 1 civic, 1 city meg 1 logo
másfél környéke.
Mennyi az az olcso?
Ja nemtudom miböl szervízelnéd apa. HA hajtod széthullik és drága buli egy Audit karbantartani.
Volt egy ismerösömnek most cserélte le egy RS4-re mert mindig szarakodott. Jo nem is félgázon járt vele
Hallod ülj ladába, robbanj le, nyugi azzal is összetöröd magad mint a ropi, de nem baj rohadjon szét alattad, és ugyanúgy imbolyog az is, de neked van igazad. Mellesleg nekünk suzukink van, képzeld el egy román kamion tolta 50m -en keresztül, csoda de anyám sértetlenül szállt ki. Keresd meg a szon.hu-n valahol biztos megvan még. Nem panaszkodok a suzukira, bár van még 2 féle autónk mellette, amik jobbak de akkor is nagyon szeretem vezetni.
sziasztok... most vettünk 1 tojotát 2,4es vvti vel de csak 160 lovas ezt nemismertek hogy lehetne felpiszkálni? mert a chiptuning csak 15% vagyis nem ismertek olyat aki kb 200lót ki tudna hozni? mert sztem nem lenne túl nehéz