Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

énis olyat akarok
s4 2.2t.... szerintem ennél nem kell jobb...gyönyörű gép, olcson hozzá lehet jutni, és ha helyre rakod sokáig autó..max a futómű para a sok gömbfej miatt.
Fuck you vr6 ventot veszek azt akko joe nak lesz igaza
Érdekes nekem van olyan ismerősőm aki a mazdánál dolgozott, és ő szerelt wankeles mazdákat... legalábbis a rx8 kupásokat tuti
tanulok/melozok
Mert jobb mint a Bravo (szebb a műszerfal, gyári könyöklők elöl-hátul, normális csomagtér, nem kell kiszálnod ha be akar valaki mászni hátra) ja és ebbben a színben nagyon tetszik csak Mareából van ilyen és Mo. eddig 3db-ot láttam
JA és az igaz h Bécsbe kell vinni nagyszervízre mert a magyarok nem tudják szétszedni a Wankelt?
Zsir a kocsid Joe-Z de hh 5 ajtosban vetted? En most egy Bravora gyurok azt par ev mulva le akarom cserelni egy Coupera mer az jon be igazan. Amugy te tanulsz v mar melozol?
Sztem azért elég erős túlzás h szitál az aszfalttól Azért annak feküdni kéne rendesen
Akkor nem voltál ilyen okos amikor megvettétek a szalonból igaz?
Kérjetek autogrammot a Fuckytól hivatalos versenyző
Majd megragad a nagyobb hötöl
Én is leirom a véleményem. Szerintem egy Citroen xsara tisztességes autó lenne neked 2000-res benzines, abba még szorul egy kis löerő is. Apunak Nissan primeraja van dizeles 80.000km-er van benne és eddig annyi hibája volt hogy a kormánymechanika befuccsolt és amikor jobbra tekerte a kormányt akkor a hangerő megnövekedett ha balra akorr csökkent. Aztán meg 1x elvittük hogy világit az a piros kocsi lámpa hogy szereljék meg mert az valami nagy baj. Elhoztuk minden fasza, aztán 1 hétre rá megint világit de már 1 honapja világit de semmi baja Most mazda rx8 van tesztelésen, az elég erős, jól tapad csak a kátyuk szarrá szedik, olyan kemény futoműve van hogy az beszarás és még 1 hiba hogy 200 felett már nem bírja a magyar utakat nagyon szitál ezektöl a szar aszfalttol. A Nissan pickup meg az rendesen megy nincs vele semmi baj, bírja a kiképzést rendesen. Egyszer kapott egy őzet egész eleje tropa lett de ugyis hazahozta aput , nagyon jo kis kocsi, csak nagyon fapados. A Nissannal mindent kicseréltek gariba és még cserekocsit is kaptunk.
100 omw megy, de most Mozesbe berakok 102-eset hátha jobban megy a kicsik
megnézem majd a dinnyepakolásból mien autótok lesz!
van különbség,a suzukinak meg célja a vékony kasztni: kici ótó,kici motor,kici benzin,nadon occó
Télen elakadt egy Ignis és kitoltuk a hóból!Hárman álltunk neki hátulról és megtoltuk!Nem durván, inkább azt mondanám óvatosan!A kasztni hátul úgy behorpadt, mintha nekiment volna valaki!Még a festés is megrepedt rajta!A faszinak szólni sem tudtunk mert ahogy elindult a gép, kiintett az ablakon, kiabált hogy köszönöm srácok és ment gondolom haza!Megnéztem volna az arcát mikor hátramegy kinyitni a csomagtartót!
Egy ladát bevállalnék... de ignist nem...
Egyébként én buszozni szoktam...
Autót anyám használja...
Én csak ritkán kerülök a közelébe, szerencsére...
nyilván sooooookkal jobb a volánnmegállóban állni jégesőben, mint egy eeennyire szar autóvalmenni na nee. nekem 120as skodám volt. és az is rendes autó volt.
egyik mai autó sem vastagabb
Hát meg a csomagtartónyitót két kis pöcs műanyag darab tartja, és minden második autón letörik, miénken is, és 15volt használtan... mert annyira keresett cucc hogy aranyárban mérik
Meg most eltünt a tetősín hátsó műanyag eleme, nem tudom hogy
Meg szar az egész, imbojog, kovájog az egész... nem érzi magát biztonságban benne az ember, kényelmetlen... és szarul is néz ki
Hát én opel astrán tanulok most, és most az ignis méginkább papírautónak tűnik, kindertojásba engedném max osztogatni
erősebben bebaszod az ajtót és beleremeg a tető :D vagy a hátulján egy ujjal be lehet nyomni a kasztnit az ignis feliratnál,ami aztán visszarugózik...