Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem is hörög csak torpan 1 pillanatra
Hát nem tudom sztem azért érdemes lenen megpróbálni mert msától nem giazán tud visszahörögni csak ha sokat kap és sztem ez ettől elsz...
Eddig nem volt ilyen baja de mostmár van! Amúgy nekem is volt ilyen baja és karburálás hiba!Odahúzod neki és lehörög nem?
nemtom mit erölködnek az autósok... más liga és kész.
eddig nem volt vele ilyesmi. valami más ötlet?
Alap
Sztem a suberen vegyél vissza kicsit... Esetleg gyertyát nézd meg
gondolom nincs jól karburálva. nekem ugyan ez volt az előző mocimon, az af1-en. én nem állítottam be, úgy adtam el :D
hi all
az mitől van h 4000rpm nél ha huzok 1 csutka gázt akkor 1 pillanatra "leáll"? mit kap sokat és mit merre csavarjak és mennyit?
köszi
jah meg elhuzták a függönyt is mi?:D
Nem semmi...
nagyszopás :D
sztem csak a villanyt kapcsolták le
passz, 12öt forog ez 6ba amint látod ami végülis nem is sok, gondolom hosszabb áttétel + erösen tuningolt.
:Dnemrobbantfel petya:DDD és ottmaradt ahol volt:D alig birtak kiszálni ,balos kanyarvolt és ugy be az árokba csávó ugyszált kia kocsibol mint aki bevan szarva járni alig tudott csajának az ajtaja beragadt és vezetőfelőli oldalon jött ki .kocsi eleje totalcar, elsőlökös szte kocsi alákerült mert fogalmamsincs hovalett:D lámpák mintha nemis lettk volna rajta ful tropa eleje faszántosakn benyomódva meg a jobboldala hogy az oldala is odacsapódott az árokba azis benyomodva elég szépen, ez ien kanyarodo árokvolt kanyarodo uttal:D ha belegondolok hogy durvábban lassítok meg bemegyek a sávomnak a belső felére hogy levágom akanyart lehet nemlennékitt mert eltartol mint a szart
sötétben. hogy hangulatos legyen :D

milyen rs az ami 184-et megy?
éjszaka?:)
És ki is tudott jönni? legalább totálkár lett a skoda? felrobbant?
faszfej
tudom hogy van és bocsánat aki nemérti miről bezsélek:D aham beszált :D
Nem lennék az életbiztosítód...
ezt fékpadon? :D
nem nagyon értettem, hogy mit írtál, van egy stílusod, annyi szent félre ne értsd, nem sértésből mondom! :)
szal akkor mi lett a vége? oktavia beesett az árokba?
Majd egyszer rájössz hogy lehet ésszel is menni nem kell minden suttyoval leállni versenyezni.