Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hátul pályaidom volt?
én gyulai vagyok...tegyél már be 1-2képet róla mert ehet én próbáltam azt :D am neaggódj én is kb 140nél járok
én az első 2 hónapban 150-et költöttem rá... te még jól jártál. ez egy iyen motor! attól függetlenül hazudtak neked de a motor hibái nem biztos h a srác hibája.
Most hoztam el egy órája szerelőtől és hála égnek mostmár minden ok!Szóval, ha valaki tudna segíteni egy jobb oldali kormánykapcsoló ügyében azt nagyon megköszönném!Sziasztok
Sziasztok!Kis történetem mesélném el!Vagyis balfaszságomat!Kb egy hónapja vettem egy 2001-es Rs 125-öt!Replica szinezésű jó esztétikai állapotú bár a festésen apróbb hibával!Debrecenből lementem utánfutóval Békéscsabára mert a gyerek nagyon dícsérte a mocit!Mi mást is tehetett volna!Megnéztem kipróbáltam, semmi gond nem volt vele!Nagyon jól ment!Bár megjegyzem itt hibáztam mert nem vittem magammal egy hozzá értő embert!Szóval faggattam a srácot, olajcsere, lánc, akksi, megtett kilóméter, pályáztak e vele, hány tulajdonosa volt, fontosabb alkatrészek cseréjének idejéről!Persze elmondása szerint szinte minden az utóbbi időben cserélve volt rajta és nem ment többet 15e km-nél, valamint én leszek a harmadik tulaja!Gondoltam megnyerő srác biztos nem vágna át!Itt követtem el következő hibám!Szóval bementünk a házba adásvételi, beszélgetés stb.!Miután átadtam neki a megbeszélt összeget, onnan mintha elvágták volna!Nem is foglalkozott sem a motorral sem velem, hanem elhúzott az oktatójával (B jogsit csinálja)!Egy idegen segítségével tettük fel a mocit a futóra!Elhoztam haza!2-3 nap múlva gondoltam kerülgetek óvatosan vele a városban és lassan elmegyek vele munkába!Egy kis hajtást sem kapott és elkezdett köhögni!Leállt, beindult, felbőgött stb.!Szóval beteg lett!Gondoltam nem lehet nagy baja!Otthon garázsomban szétszedtem amennyire csak tudtam kitakarítottama karbit stb!Összerakás után elindultam vele moccolni és a város legtávolabbi pontján végleg felmondta a szolgálatot!Főtengelyszimering!Mondta a szerelőm!Ok!Italmondo, rendelés 600Ft!Szerelőm 3 hétig dolgozott rajta, blokk ki, szétszedni, stb 22e Ft!Megállapította, hogy szar az akksi az olaj nem volt cserélve lehet még soha, simán méz állagú volt és büdös!Jah és észre vettem, hogy a jobb oldali lámpát kapcsoló kormánykapcsoló le van törve!De nem is ez a poén, hanem, hogy a gyökér figyelmesen leragasztotta fekete szigetelő szalaggal, hogy még véletlen sem szúrjam ki a hibát!Időközben kiderült, mivel kicsi a Világ, hogy egy nagyon jó barátom hozta be Olaszból és ő egy srácnak adta el aki pályázott vele sokáig és legalább 30e km van benne!Jah és én vok kb a 4dik tulaja!Kihasználta a tudatlanságomat amennyire csak tudta!Szóval nagyon figyeljetek oda ha motort vesztek!Nehogy ti is ebbe a hibába essetek!Jójó én voltam amatőr de akkor is a KURVA ANYÁD Krátki Sz.!Remélem elolvasod ezt és ha egyszer találkozunk tuti nem úszod meg, hogy pofán ne basszalak!
meglátjuk de ez olyan lengéscsillapítóizé lehet:D am nem, sztem normális ,lehet csak más volt az útburkolat...
hát nekem kb semmi szakmai tudásom nincs
de azt akartam mondani h lehet h rossz a hátsó telód! tehékedj rá a hátuljára és ha nagyon durván visszacsap akkor az kuka! ha jól tudom...
bocs merül a bill szal: ezen a ponton kissé túllépted a szakmai tudásomat...
en a ponon kissé úllépted az én szakmai tudésomat...
lehet h szar a hátsó gátlód, annak azért nem lenne szabad pattognia...
nekm úgy eléggé pattog:S nah majd kikísérletezem
én 2,2re szoktam fújni. főleg h néha bnőm is felpattan mögém. mármint régebben,:)
és közúton?
pályán 1,8-1,9 körül.
ez hasznos mert már az utóbbi merész volt... igaz közben rájöttem h. tényleg ne 2barra fújjam hanem 1,8 ra mint az előírt... te mennyire fújod?
szerintem semmiképpen sem..
szal közúton ne kopjon a térdvédő... ?!?
Nekem ott is maradt Pedig még nem is "döntögettem"...
Aszalóst kérdezd ilyen ügyben, neki van sulija:)
nem fárasztalak! tényleg leér az idom!az nyulvány hátul. tavaly eringen azt hittem h akkorát csuszott a hátsó kerék h leért de valahogy visszatántorogtam de kakucson megbizonyosodtam róla h az sajnos tényleg leér és szépen reszelem lefelé.
én nem mondtam h helyesen döntök...:S

egyébként ne próbálgasd mert ugyjársz mint én és esel egy szépet. csak h elvegyem a kedved nekem a fele bokám ottmaradt volna mert az az ami szinte biztos h a motor alá szorul ha döntögetsz:S és még a busz alá is beestem
bence ne fárassz ilyennel
érdekel a helyes döntés mert láttam h. kiülnek közben meg láttam olyat is amikor nem...én próbálgatom de sajnos közúton:S de ruciban igaz csizma nélkül...
addig döntöm amig hátul az idom be nem akad... a 95-98 asoknál az idom hátulja leér egy jobb döntésnél.
annál azért jobban az csak amoyan design kép mert tök jó h két ember van rajta:D
miért kell?