Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem volt rajta sok sérülés!Az oldalán volt egy kicsi karcolás, de arra azt mondta, hogy elcsúszott szerencsére a füvön/sárban!
A szomszed ribanbrol
ez igaz, nekem is leért az idom a váltó körül, meg ugyanúgy jobb oldalt is... támasztó is szétkopott, legközelebb leveszem.
Én is amikor elhoztam Csepelről egy kereskedésből másnap rögtön első úton szétment a gyújtáselektronika.. új 83 000 de szeerncsére tudtam szerezni Csombek-től 40 000-ért..
eltaláltad a lényeget... de figy már police neked akkor mit mondott mi az a sok sérülés a motoron?
Halál komoly nekem is leért, hiába toltam feljebb kötegelövel, mint csavarral ,akkor is eszi a beton mint állat
Hát jah vannak ilyen nagyon köcsög emberek, ezért érdemes itt fórumon kérdezgetni hogy nem-e adja el valaki az rs-ét mert abba tuti nem csalodsz. De szerintem 23 ezer forinttal még te jársz közülünk a legjobban
hátsó faridom alatt van 2 vezeték megy bele és ha bekapcsolod az indexet kattog, erröl már megtalálod Ez az árammegszakítő. De szertintem a te problémád Jocirs hogy sztem valahol kidörzsölödött a vezeték és amikor rátolod földel és ezért kivágja a biztositékot. Ha meg a hátso lámpával is baj van akkor sztem csak vezeték dörzsölödhet ki. Megoldás idomokat leszedni és megnézni az összes vezetéket
jóóóóóóóóóóóóó reggelt vietnáááááááám,
motorra fel amíg lehet, itt egyenlőre szép idő van!
remélem holnap lesz annyi jó idő hogy elmenjünk egy karikára a Benzintyúkkal
elég szar időt mondanak.......
JociRS, milyen link? kicsit szelektív néha a memóriám
Asszem én sem fogok tudni segíteni, ha Atta sem tudott, én az rs specialitásaihoz nem értek.
Jó éjt!Holnap tényleg folytathatnánk mert ez a téma érdekelne!Ezt ki lehet küszöbölni egy új dugóval?Jobb lenne mondjuk?
a wösnert tyt ajánlja(abból kovácsolt) én az asso werket(abból a teflonost)
az még nem vészes...de próbálj meg úgy elindúlni...(nagyonfinoman a kuplungot) alapjáraton én eltudok neked nemtom menne e nah majd holnap megyek aludni jó éjt
Dugó még nem ment bele, de most akarom cserélni egy Wösnerre!Hogy legalább az is új legyen benne!
Most 1200 körül mozog!
amikor én néztem kb 2,5-3e volt:)
semmi különös... jobban megy hamarabb eszi a dugót többet eszik(mindenből) magasabb alapjárat..apropó milyen dugó ment bele?+mennyi az alapjáratod?
Nah igen!Van ahol még most is fenn van 600ért!Pfff!Hozzám nem volt őszinte egy kicsit sem!Az hogy reszelt henger ez megint új!Ez mit is takar?Jó/rossz dolog?
500at kért eleinte aztán 450lett am. sztem beiedt mert kb mi 6hónapja néztük és azért több mint fél évig nem viszik el akkor lehet h. ezért hazudott (hülyéje nem várta meg a szezont...)
figyelj én azt megnéztem nekem nemsokat hazudott elmondta h. reszelthenger pályáztak vele stb sztem nagyonsokat kért érte...
Ja és a másik dolog, hogy azóta ma este mentem vele először mióta megvettem!Leszámítva a próbát és azt mikor tönkrement!Legalább lehetett volna egy kicsit korekt!Ja és ne adta volna olyan drágán (440e, rendszám nélkül) ha tudja hogy nem tiszta a dolog!Én voltam balfasz de ezt a sztori elején írtam is!Mostmár csak sopánkodom itt nektek!
Hátőő, most olvasom,ogy hívjalak fel,(nullaóra nullahat) szóval asszem talán holnap.
Jaja pályaidom volt hátul!Még most is fenn van a hirdetések között!Az nem baj ha költeni kell rá!Ezt bekalkuláltam!Már át van festve, új arrow rendszer van rajta stb.!De az hogy hajtva volt és nekem az ellenkezőjét állították ez elfogadhatatlan!Mert az tuti hogy egyáltalán nem tartotta karban!