Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egyébként én nem akarom ezt mondani a gyereknek h gyere tessék itt a pénz:) néha jó ha ki tudnak segíteni pl nekem jó h a zxr-re kölcsön adtak, és nem kellett emiatt az rs-t szarért hugyért eladnom h ezt megvehessem, helyette várhatok addig amig el nem tudom adni jó pénzért... emléxem amikor egy 4es becsuszott az érettségimbe és igy nem kaptam meg a kemény 40ezer ft-os görkorimat. dolgozhattam érte egész nyáron, talicskáztam építkezésen meg 50 kilós cementes zsákokat hordtam 60 kilósan:) volt oyan nap h egész nap qrva rezgő csiszolóztam aztán füvet nyirtam és mire hazamentem egész nap tovább remegett a kezem sztem kellenek ezek a leckék h megtanuld értékelni a pénzt.
amikor a budapest bankban dolgoztam az ottani gyakornoki fizetésemből full jól elvoltam. megvettem a kondi bérletem, megrendeltem kilószámra a poraimat, motorra is futotta, bnőmet ide oda vittem, néha ha ugy tartotta kedvem beugrottam hazafele vásárolni valami ruhát... és ez egy nyomorék gyakornoki fizetésből. több nem is kell majd később sem, a fizum meg nyilván többszöröse lesz mint anno...
hát iyen van az ibs-ben is egy pár:)
őszintén szólva egy ideig én is iyen voltam h addig dolgozok amig nem lesz egy gallardom... ma meg jól kiröhögöm magam h iyen fasz voltam rohadtul nem érdekel h miyen órám van, egyébként nekem is van egy dkny meg egy e.armani de 2 éve egyik sem volt rajtam. nem érdekelnek az iyen cuccok sem, imádom a lazább levis farmereket hozzá egy zara ing meg egy szép kötött springfield pulcsi és kész. de nyáron lazán kimegyek rövidgatyában meg fehér cigány atlétában nem akarok nagy üzletember lenni, anyám hazajön este 9kor, f10kor. most valszeg vesz egy lexus jeepet. hát qrva jó dolog, ebben aztán nagy öröm van tényleg h kivülről h néz ki az ember. nekem az a célom h legyen időm du-onként a haverokkal összefutni egy sörre, később hazamenni a családhoz, hétvégén motorozni, pályanapra járni, télen szétsíelni az agyam és 1X az életbe eljutni a coloradoi keystone parkba sielni:D... ennyi kell a boldogságomhoz. sztem az elkényeztetett emberek semmiben nem lelik meg az örömüket. soha a büdös életben semmit nem toltak a seggem alá. kaptam egy rs-t, meg fizetik a sulimat mert nem volt kedvem normális egyetemre járni napi 4 óra utazással:D ennyi. 2-3 éve nem kérek tőlük pénzt 1-2 ritka kivétellel mint pl most mert nem vágom a kártyám pin kódját:D
de ha már ennyire a kinézetre mentek rá akkor kérdezzetek meg egy normális csajt h meyik tetszik neki jobban: egy fehér piros r6-oson ülő csávó full fehér dainese ruhában vagy egy cabrios a napszemüvegében.....
Szeva Tyt!Megvan még a nyitott gyújtáselektronikád rs be?Tulajdonképpen mi is akar ez lenni?
Nem is kell mert elég jó melókról lehet lemaradni
És hol láthattunk eddig?
ahol meló van, nem nagyon írok lá szerződést.
Nem vagy egyedül Sajnos egyre gyakoribb! Tyt! Neked mondták a szemedbe a NATIX-nál, hogy meg fog ragadni?
Melyik ügynökségnél dolgozol?
ennyi
Van annál fiatalabb is M3 béemvével Police napszemüveg meg aranyfuksz
És a felének a kapa kilóg a szájából mert bunkó paraszt.
Na azokat én is utálom
persze, de azért más űgy dinnyézni, hogy van hova menni, és nem egy putriba...
Már bocs, voltam dinnyézni, 42 fokba, 360-as órabérbe. Pont ezért hogy tudjam mien ha nem tanul az ember. És úgy hogy aztán nem volt otthon 20'000-es az asztalomon, hogy tessék kisfiam. Ez csak 1 a sok közül, de persze ez nálam nem az a kategória amivel dicsekszem...

Amúgy az újgazdag az nálam az a sok 24-28 éves (általában adócsaló gyerek) aki alatt több 10 millás kocsi van és most szabadul a panelből. Felveti a pénz, és nem tudja mire költse. Nálam ez az újgazdag.
nemtudom ehhez hogy jövök a képbe én
Rádférne egy kis munka. Aztán átértékelnéd magadban a dolgokat.
De ,én is szeretnék mindent megadni a gyerekeimnek VISZONT megtanítom BECSÜLNI a pénzt !Nem kívánom neked haver de még veled is előfordúlhat,hogy "kapálsz " 200Ft-ért
Majd akkor is meghallgatlak!
Nekem kemény gyerekkorom volt amiről te nem tehetsz de elborúl az agyam mikor a fellengzős dumádat olvasom!
Nem tök mindegy neked hogy milyen pénz? meg honnan? 200 Ft akkor is 200 ft ha egy napot kapálsz érte, meg ha 1 mp alatt adta neked apukád is. Eszmei értéke természetesen kurvára más, de én a materializmusba hiszek, 200 ft pedig 200 ft az eszmei értékét nem figyeli senki.

De mondok jobbat. Te nem szeretnél majd a gyerekednek mindent megadni? Nem azt szeretnéd hogy ne kelljen megdögölnie a dinnyeföldön 200 Ft-ért hanem lazán aztmondhasd neki hogy tessék gyerek itt a pénz?
felvettelek MSNre. De az gyorsabb ha dobsz egy mailt a tyt@vnet.hu-ra
ehh...
generációról-generációra hülyébbel ezek az újgazdagok..
Tisztelet a kivételnek!
én is azt akarom dolgozni mint te!
Látom foggalmad sincs miről pofázok neked idióta ....
Max. anyi lesz a TV-be ,hogy ott van stoppie aki abból vegetál amit a szülei kapartak neki össze ...Szánalmas a gondolkodásod :(
Azért azt ne feledd ,hogy az én gyerekeim aolyan pénzből rázzák majd magukat mait te meg a szüleid csengetnek ki rinyálva!
Legyél büszke magadra
Majd egyszer a TV-n keresztül megmutathatod a gyerekeidnek, hogy látjátok az a bácsi ott Stoppie.
Képzeljétek, egyszer beszóltam neki.
a pofád könnyen jár mivel a szüleid megteremtették már az anyagi jólétet neked....Ami nem gond DE majd ha a semmiből feltudod küzdeni magad akkor lesz respect!Addig pofád lapos puttana!
Nekem is van eladó gyári rs rendszerem!Ha esetleg...........
akkor kastély xD
láttam vagiztak egy páran ezerrel
Van vár Gödöllőn? Amúgy nem voltam ma lent
Csongi ma d.u.-án a hév meg a vár felé nem ti deszkáztattok, igaz ?