Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Emzoli!
Te mint szakember mit szolnál az alábbi eszmefuttatásomhoz:
Szép a 2T hangja, de itt nagyfaluban a belvárosban kevésbé tolerálják.... Nem tudom hogy a végdobnál hogy lehetne hangot tompítani (asszem Gianneli rendszer van a gépen). Én arra gondoltam hogy valami nagyobb vas levedlett hátsó dobját felszerkesztem a jelenlegi helyett.
Viszont: mit szól hozzá az áramlástan és egyebek? Teljesítményt nagyon butítok vagy talán még azt is elérhetem hogy kinyírom az egész motort?
Azt persze nem szeretném hogy lebutoljon a teljesítmény Babetta szintre, de valahogy jó lenne halkítaní a MIG hangokat...
minek akkora?
Hali mindenkinek!
Valaki próbálkozott már előre 120-as gummával? Hogy viselkedik?
köszi Joci!
Hi keresek labfekgombat olcsoe! Meg hatso fekbetetet olcson
Mennyiért adod? Alapméretes? Új?
Toltes 4000 rpm nel 13.5 felett kell lennie!
vki mondja már meg nekem h az rs infokijelzőjén mi a 3 adat?van a köridőmérő, az idő vagyis hát a hőfok meg van egy ami nálam most pl egy olyan szám volt h 10.9!Az mit jelent vagyis mit takar?
hát vagy az olajtartály-pumpa vagy a pumpa-karbi közötti rész lehet szentem...
sziastok. meg tudná valaki mondani hogy egy Aprilia SR50-nek hova vissza dugni a motorolaj csövét mert kiesett valahonnan a motorból és folyik az olaj. ez egy ilyen pár miliméter vastagságú cső
Hát ez is 24 és ez csak egy dob...
Erről az oldalról vettem az aprilia blokkszerelő pdf-et:
http://www.solo2tempi.it/artic...
olcsobb ha teis rendelsz inenen gianelitkatt
csak 1ben, de ennyiért ajándék mellé a dob. vagy a rezó
Gondolom csak 1ben adod el! Külön a rezót és a dobot nem, ugye?
26e
Tyt! Mennyiért adod a gyári rendszert?
na jó vagy, h megcsináltad
Kesz az index a rele testelt le
emzoli valamelyik nap belinkeltél rotax 122 blokkról egy pdf fájlt amibe leírás volt meg képek, cagiva mito blokkról tudnál olyat linkelni? köszi
Prox-ot tőlem tudsz
Nekem Kawa KX-be volt, abba bevált nagyon
somarace@freemail.hu
Hy! Tudna nekem valaki mondani egy jó oldalt vagy egy telefonszámot Prox dugóból kellene nekem egy alapméretes új 0km-s Mito hengerhez. Vertexről milyen tapasztalataik vannak ? Kivéve Tyt mert neki tudom mi a véleménye.
Előre is köszi
Üdv.: Laci
az lehet igaz, én is fűben estem