Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sztem egyértelmű h a 34es jobb... kérdés h nem-e vág földhöz az a +1-2liter...
(karbi)
van hozzá csonkom is... csak kérdés melyik lenne a jó...de majd meglátom
nem folytott...már nem
nekem teljesen mind1. szombati napok neccesek mert akkor dolgozom mindig de majd vmit okoskodni megpróbálok.
hali, jó kérdés. AKkor április utolsó hétvégéjében maradtunk szerintem. Ugye? szombat vagy vasárnap?
szép jó estét az uraknak!

na mi újság az RS talival ?
JociRS, bocsi hogy nem tudtam a telefonban érdemleges választ adni, és segíteni, meg a kómás hangért is elnézést.. Asszonykámmal alciztunk épp
nekem ott van. Ami az esetemben azért szívás mert az egyik idomtartó-csavar fejét totálisan szétbarmolta egy jófej szakszervízes-szerelő-koma és azóta nem tudom leszedni a faridomot a motorról
az sztem az önindítórelé, az indexrelé úgy emlékszek, hogy a hátsó ülés alatt van.
Az inéxrele az az aluminium ize a huto korul?
Vigyázz, nehogy a kezed is kivágja a biztosítékot!
nekem csak a bal első index b@szakodott. Annak a gyorskioldóját kihúztam egy benzínkúton és azóta nem volt gond. A féklámpával nem volt semmi.
Rocky es csak az index megy vagy akkor mikor fekezel is?
nekem is ugyanez a szitu! csak nekem a balraindex lövi ki a biztosítékot. Én kikötöttem az indexet és azóta nincs gond, bár azóta tényleg kar-lóbálás van ha nagyon olyan a szitu hogy jelezni köll
34el sokkal nyomatékosabb, meg érezhetően erősebb, persze 34es csonkal együtt. Ha jól tom a tied fojtott rs, elég ha azt a szűkítővmit kiszeditek belőle, katalizátor sokat nem fog rajta, ráadásul katalizátor nélkül alul gyengébb lesz meg nem is forog ki teljesen vele, de power körül pörgősebb. Mi szedtünk már ki katalizátort rs kipuffból.
jó lessz az úgy hidd el... meg am. most költöttem motorfelújításra 110e úgyhogy nincs 90eem arra h. 2-3lóval okosabb legyen
SZtem hüyleség kivágatni... Inkább vegyél rá komplett rendszert!
thx akkor mondom tovább szal a 28 as az 1nagyon fasza kis karbi jól néz ki szinte zsír új , de a 34es az kicsit kopott... szerinted melyik lenne jobb? a válaszodból arra következtetek h. 28 assal is menni fog 170et... -jah meg most vágja ki a katalizátort+kiégeti a kiput (gyári) nagy hangja lessz ? mert ha nem elég nagy én lehet elviszem a hangtompítót kicsit furatni...
motorkiállítás.én fényképeztem.egy új RS 125 volt.""fullpower""
ebbe nemtok segiteni sajna:S
de.ott.
Ata mitol lehet h index meg fek 1xre es kiveri a biztit? Merre keressem a hibat szted?
34essel max 5el ha többet megy. 28al 5-6-7et evett, most arrowal meg 34el ha hajtva van akkor 8,5 liter a plafon.