Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hellósztok
ha valakinek kell motorszerelés vas megyében, vagy csak kérdése lenne szóljon itt vagy irjon a motorservice@vipmail.hu-ra!
bocs 3-ik
kb azt elküldhetné nagyobban...
adatlapján második kép?! sztem azon látod...
pályán
bence... rakj már be nekem légyszi képet hogy mennyire döntöd az rst légyszi...
igyekszem.. de am . msn en elmondtam h. ugyanazok a cuccok vannak benne
szerencse h itt vagy, külöben nem lenne humor a szobában!
az új 135,9et a régi 15öt
dehát az áttételek másak...mennyit is megy 1esben?
jajj,te is olvastad a superbike cikket?
Miért nem lehet neki normálisan válaszolni? Nem tart sokból beírni hogy ugyan az a blokk muzsikál a 03'-04'-ben is mint a 2006-osban. Tehát nem megy rosszabbul.
ne vágd már át
looooooool... Az uj Rs egy nagy trágya amugy... A millé re hasonlít hogy a kis tinik vagizzanak vele...A régi Rs meg olyan mint az Rsw-k... vagyis hasonlít egy picit... És kérdésedre a válasz:megy ugy,sőőt talán jobban...
hát igen.. de azthallottam mr yamahától (ákos neki is rs125 je van 2004es) h. levágta a réndszámtáblát és így 299nél szabájoz... de vedd fel msn re majd elmondja mi a trükk
de mini index-eset vegyél mert így nyersz 10km/h
igen és a ducati hengeres az 5lóerővel többet tud az a "full power" széria
ugye részben erre céloztál?
igen és sajnos a 2003-2004ig gyártott rs léghűtéses... (ott van az a beömlő az hűti az mz hengert)
Ez a kialakitáson is látszik
Igen sajna az van amit mario írt. ezért vett idén 100 rs esből 95 újat!
nem mert sajnos a 2003-2004 közötti rsek mz vas hengert kaptak az új rsekben pedig ducati desmocedici rr hengere van ... szóval újat vegyél...
Sziasztok. 1 kérdésem lenne.. a Régebbi gömbölyű kasznis RS125 (2003-2004) Húz annyira mint az új kasznis RS? Akinek van tapasztalata az légyszi vegyen fel msn-re.. vale46-tittoo@hotmail.com. előrre is köszi
vasárnap! akkor szabad vagyok!
én meg azthittem, hogy haragszol a multkori link miatt...