Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tyt,megvan még a gyári rs rendszered?Lehet,h tudnék érdeklődőt.
Dehogy neked, itt szerintem senkinek. Aki meg magára veszi az meg is érdemli, mocskos burzsoa
Mégolcsobb a rőzse csak munkás
Tömörített brikett nincs az erdőben
gázszámla... alkalmasint gazdaságosabb a fa, akár 20-30%-al, nem is beszélve a tömörített brikettről.
"Amúgy az tényleg nincs rendben, h van aki azért dolgozik napi 10 órát, hogy kifizesse a gázszámlát, a másiknak meg a 3 millás öltöny a legnagyobb baja..."

ha nekem szólt,

nekem legalábbis kurvajó lenne ha ez lenne a legnagyobb bajom
Amúgy az tényleg nincs rendben, h van aki azért dolgozik napi 10 órát, hogy kifizesse a gázszámlát, a másiknak meg a 3 millás öltöny a legnagyobb baja...
breki a Z3nak
köszi a névnapi köszöntés, csak msot volt időm elolvasni.
ajánlom neked az új motomixet mert benne tesztelik a yzf-R125ös gépet
Neaggódj, téged sohasem fognak apuci PICI fiának lehordani....
nem vagyok hülye csak helikopter
jah már cápát se vehet az ember úgy hogy ne hülyézzék le
"Tudod mi a nagy gond M.O.-n
az IRIGYSÉG ezért buziznak,sznoboznak egyesek"

Szívemből szóltál.
Meg miért fáj másnak hogy neked 1-2-3-4 millás motorod van pl vagy akár autód?
Miért leszel lehordva Apuci pici fiának?
MERT IRIGYEK.

Ez a nagy szar helyzet
bocsi Joe-Z gazdasági főiskolára
de mi gazdasági egyetemre járunk muhaha
Beteg az elmétek sznob buzik
nekem aztán olyan kimondott modellalkatom van tényleg
gyere modellkedni.
sajnos ez egy ilyen ország én nagyon szivesen vevő lennék a napszemcsidre de sajna most másra megy a keret meg anyum agyoncsapna ha 40ért vennék napszemcsit
varratsz magadnak 20asokból egy otthonkát
bocsi, az idézőjel lemaradt...
És akkor inkább felöltöznél vagy inkább ugyanannyiért vennél egy álmaid motorját (mondjuk egy R1-et, vagy GSXR-t vagy ami a legjobban bejön)?
Persze ha már mindegyikre tellik akkor a kérdés már nem kérdés

Ha egyszer tényleg lesz mondjuk 3Millám összegyűjtve akkor természetesen először R1et vennék. Aztán a sokadik 3M után jöhet az utóbb taglalt öltözék vagy mifene
rohadt sok igazság van abban amit mondasz! sőt..

De én még mindig azt mondom hogy kell egyszer az hogy kipróbálhassam, milyen ha 3M rajtad van csak ruhában meg ilyenekben
asszony gépe...
Bekaptál valami msn vírust?
Mert éppen próbál vírusos képeket küldeni nekem az msned
szerintem szarúl látjátok....
Én nap mint nap hallom illetve látom ahogyan megalázkodik a tag a félmillás öltönyéban és kesereg,hogy neki mennyire nincs pénze vagy,hogy neki mennyire sokan tartoznak!Mindezt úgy teszi,hogy lehet rajtam szabadidő ruha van és mégis úgy néz rám mint az élete megmentőjére?!?
És ha van 3 milla rajtad ruhából meg kiegészítőből akkor mi van?Ti komolyan azt gondoljátok,hogy akkor a nagyforma eberek komolyan vesznek?Manapság 10 milla semmi komolyabb tárgyalásokon(Magán emberek) le sem ülheszt ennyive!
Hosszú távon igenis a hozzáértés a nyerő VAGY ha nyalod mások faszát!Sunyi számító gecinek kell lenni mert mindenki magának kapar!
Bocs de én ezt látom