Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én azt szeretném, hogy ne szarakodjanak már az öltözködésen meg ilyesmin... a modellkedés miatt azért van rálátásom hogy mi néz ki jól, de pl én az egy szál szakadt farmeremben kurva jól érzem magam, meg (nem járok így) pl miért ciki nyáron akár egy szál papucsban trikóban shortban kislattyogni az utcára? tuti összesúgnának az ember háta mögött, közben meg ha én jól érzem magam miért ne lehetne? meg azt sem szeretem hogy pl lemegyek alami divatosabb helyre bulizni, frankón kínos hogy milyen drágának kinéző cuccokban van mindnkei, közben meg kiderül hogy egyszerű szarjankó. kurvaország ez, beteg értékrendű emberekkel. éljen a lazaság!
jo, de az pl hogy lehet hogy én egy cagiva elefanttal is meg egy gilra rx-szel is futárkodtam terepeztem, nem egy barátom van aki 2t-kel járt rengeteget, és nem hullottak széjjel csak úgy.. nem akarok okoskodni, de nem gondolod úgy, hogy elképzelhető némi emberi szerep is aban hogy ezek a motorok orrba-szájba hullanak szét? te értesz hozzá.. ez szted sem normális, ugye? egy vacsi új, rendesen bejáratott, meg mindig jól bemelegített, normálisan kezelt(nem maxsebességnél gázvisszaenged, meg 2-3-at visszarugdosósan vezetett) motor csak nem adja be a kulcsot..
Aki buzizik na én pont azokon szoktam mosolyogni
Most azért mert te megpróbálsz kitörni (és valószinűleg ki is fogsz) normális anyagilag problémamentes életet élni, teremteni magadnak kicsit több luxussal ebben nincs semmi gonnd.

Tudod mil a nagy gond M.O.-n
az IRIGYSÉG ezért buziznak,sznoboznak egyesek
Egyetértek
van a hengernek, és a hűtőviznek egy bizonyos hőtehetetlenesége, nemis látod még, de a motormár belül a kritikus hőfokon van, mondjuk egy dugulás miatt a hengerfal már azon a hőmérsékleten van, amin az olaj már nem képez összefőggő filmet, ilyenkor kőzépmelegen félgázon is simán megragad.
Amúgy jó hogy nem a velencei túrán szorult meg... Szar lett volna onnan hazacipelni :S
Melyik Apriliánál vettétek? Dunakeszi? Nem akarján megcsinálni garanciába?
tyúúú nem tudom mi van velem... anyátok*
vidd vissza..."castrol volt benne kurva anyjátok" jeliégvel
közel 9ezret bírt... neked is megadta megát a technika? de a legérdekesebb hogy megszorult :O melegedni nem melegedett.. olaj volt venne (castrol) szóval rejtélyes... Henger szettet nem tud valaki?
az öltöny is kéne!
mindenki új RSe megszorul? te mennyit raktál bele?
Rég nem követem a fórumot... mi is folyik itt?
Csak szerintem nem egészséges ez, ami itt folyik mostanában
Sziasztok!
Megszorult az RS, egyenlőre ismerelen okok miatt...:( Hengerszettet keresek hozzá! Csak új érdekel! S.O.S!
Szerintem pont az a lényeg, hogy még egy öltönyre is költhessen egy millát, a pénz kéne, de az öltöny nem
És akkor inkább felöltöznél vagy inkább ugyanannyiért vennél egy álmaid motorját (mondjuk egy R1-et, vagy GSXR-t vagy ami a legjobban bejön)?
Persze ha már mindegyikre tellik akkor a kérdés már nem kérdés
"Érdekes a filozofiád. Ha te ebben érzed jól magad, akkor csak rajta."

nincsenek ilyen cuccaim, és most is jól érzem magam. Csak szeretnék oda eljutni, hogy ezeket a dolgokat megtehessem/megvehessem.
Érdekes a filozofiád. Ha te ebben érzed jól magad, akkor csak rajta.
Van ami fontos az ember értékrendjében és van ami mellékes.
Mondjuk én nem adnák ki több hónapos keresetemet mondjuk egy napszemcsiért stb, de pl egy emlitett orát azért én is vettem, bár ritkán veszem fel
Egy pár felsorolt tétel (ruhatár, kiegészitök) helyett én inkább előtérbe helyeztem mondjuk egy balatoni nyaralót stb. Ma már egy auto se cikk- mondjuk a 70-es években az volt egy Mercédes, de ma .
Egy csucs moci az viszont még most is bejön nekem
köszike :D
hát igen, ilyen ez a pop szakma
Úgy legyen, remélem összejönöd neked
Én tuti nem veszem meg előled
Igen, Andy intézi tudtommal!
mellesleg itt ülök a triplafehércsíkos adidas suhogós melegítőmben, pólóban, és sima ezüst fukszokkal.
szerintem itt kezdődnek a gondok, hogy csak a fórumról menne 20 ember vagy esetleg beszélnétek a pályavezetőjével hogy bérlés...