Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én ha megtehetném nem járnék csak a legdrágább cumókban, és itt nem a kamuarmani pólóra gondolok. És nem is a drágaságon van a hangsúly. Nagyon szeretnék a szakmám során eljutni oda, hogy megtehessem: milliós öltöny, félmilliós karóra (minimum Doxa vagy Rolex, esetleg Breitling.
De ahogy végignéztem a Bvlgari honlapot, megtaláltam a szépségeket :)) Az egyedi, kis példányszámú, nagy értékű kövekkel kirakott órák a kedvenceim. A gyémántért is odavagyok, szóval azt sem sajnálnám le semmilyen kiegészítőmről.

Nah most fognak lebuzizni meg köcsögözni, de legalább Te megértesz Joe :)
Az a szakma amibe be szeretnék kerülni, ugyebár jórészt a megjelenésről is szól. Rádnéznek, cipő-öltöny-karóra-ékszerek netán- autó-imázs. Ha bármi kilóg a sorból, akkor el vagy felejtve, bármilyen jó szakmabeli is vagy. És igen, lehet sokak szerint ez felesleges giccs, nagyzolás, szerintem meg ez az élet. Miért nyomulnék átlag cuccokban ha egyszer megtehetem azt hogy 200ropiért vegyek napszemcsit, meg egy milláért öltönyt?

na erről még órákat tudnék regélni, a lényeg hogy nagyon szeretnék ilyen egyedi, feltűnésmentes dolgokat, nem az kell hogy az utolsó suttyó is tudja milyen öltöny van rajtam. Az kell hogy egy társaság, kaszt észrevegye, és hozzáértésemet és ízlésemet lássák.
Egyébként fel nem vennék olyan cuccokat amikben te jársz, ez izlés kérdése, te ezt szereted, hát legyél boldog ezekben a cuccokban, de én nem kérek belőle El tudod te képzelni, mennyire rohadtúl tök jó nekem így ahogy vagyok?
Ja és a félreértések elkerülése végett szólaltam fel eszem ágában sem volt bárkit is tanítani ebben a társaságban (mert nem kell) bár mondjuk téged lehetne kis bárgyú pici szivem
"büdös csövest".....

egyetértek!
De azért ne minden bugrist hívjunk meg erre az forum talira, mert beállot oda egy büdős csöves azt a felnimmel megy haza Csak olyanokat, akik forumoznak vagy a haverotok. ÉS akkor Rocky intézed te a foglalás ügyet? Megkéne majd tudni mennyi zseton aztán kikalkulálni, hogy aki nem jön attol is beszedjük
Vegyétek meg a Lamborghinimet és akkor megveszem ezt
40e-ért viheti most bárki!
Neked ha térden könyörögnél se tanítanék semmit
Kis töltött barátom
Tyt látom van remény és beléd is szorult valami szépérzék
természetesen egy hozzá passzoló barna ingg feltűrt ujjakkal hófehér hosszú nadrág barna bőrcipő és ez a napszemüveg......
Gecc mint egy sziciliai maffiózó
nagy hiba volt nem alád tenni egyszer az rs-em kakucsringen, h megtudd mi is a 2t feeling:)
úgylegyen
-na
őszintén szólva nem bánnám ha rajtam marad
bár jövőre ha meglesz az rs250 akkor tényleg kicsit feleslegessé válik majd... te meg ugyebár jössz majd egy sörrel:D
hmmm... csak nem el akarod adni? megindul a marketing-hadjárat?
Na ugye
Én is erre jöttem rá 1-2 hónapja! 2T hangnál nincs szebb!
Nekem nem tetszik a stílusa úgyhogy nekem ugyan nem tanít semmit
bebaszna mar ha Joe-Znak ti oktatnatok markakat, meg stilust
sose legyen más örömöd!
Oks. Kösz!
sztem nem... mivel több tömítés méret is van nem véletlenül, amire a ragasztó csak rádobna és értelmetlen lenne.... de azért még várj vele amig valaki azt mondja h nem:)
Hello!
Az RS-en a tőmitésekre kell valami ragasztóanyagot tenni, vagy csak simán fel kell rakni?
Szó szerinten Bencee
kukába a 4T-vel
ugyh mindenkinek a buzi 4ütemüje elmehet a picsába
mentem tegnap az rs-sel. régen azt gondoltam h a 4ütemű motoroknak jobb a hangja mert oyan szép visítanak. tegnap rájöttem h tévedtem. nincs szebb annál amikor állsz mellette, 8 és 12000 között 3 ujjal cipálod a gázt aés közben vümmmm-vümmmmm-vümmmmmm és okádja a füstöt hátul....