Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Volt egy tüzér, a gazdi leszedte már otthon az idomokat,, nálam csak ő volt lassabb:)
fogalmam sincs milyen gumitok van de én nem merném kivinni a tüzért vizes pályára félnék hogy eldobnám aztán többe lenne hozzá az idomkészlet mint amennyiért eltudnám adni
Namost télleg nem kelteni akarom a feszültséget, de szerinted, nekünk, vag yaz mz seknek milyen gumink van? Elmondom, hogy oco, nadon oco:)
Nekem monnyuk "kurvadrága" van fent, az első 6 a hátsó 9 ezer volt:)
Na mindegy, a lényeg, hogy mi jól elvoltunk, tulkléppen csak ezt akartam elmesélni.
van benne igazság amit mondasz de ezeken a gépeken nagyrészt olyan gumi van amivel vizes úton...
Persze,ezt én értem, hogy senki nem akar megborítani egy drága gépet, csak akkor meg nem értem minek van. Mert szép? Persze nem mindenki, ilyen, van aki arra használja a mire való, Csongi, például arra, hogy gsxr eket lökjön fel vele kakucson:)
Nem félreérteni, valszeg én sem vinném pálya közelébe, ha ilyen drága motorom lenne(mint ahogy nincs) esős pálya közelébe meg pláne.
nem estél elég nagyokat nekem a zsír új lábtartókat is rugdosni kell vissza:)
Ne magadból indulj ki, az én simsonomnak semmi baja nem volt a lábtartóval, na jó, amikor megvettük egy rohadt nagy csővel egyengetni kellett egy kicsit, de utánna tök jó lett, még esés után is bírta... havernak pedig le volt rohadva, övé kb magától lesett
nem igy a helyes! elöször is felállítod, lábtartóra rárugsz vagy 3at hogy álljon vissza és úgy mész tovább
ott a pont
Lehet jobban féltenek egy milliós motort, mint ti a simsont, gixxerrel nyalnak sokkal több pénz mint a simsonnal , simsont felállítod és megy tovább
95-98asra
De ha leviszem a gyárit csinálnak egy ugyan olyant csak füstszínűben. Amúgy ez csak a 2002 előtti modellekre lehet jó?
Egyik haverom Af1-re rendelt plexit nagyon szép,csak neki kellett kifúrni a lyukakat.
én itt egy rs 125 plekót látok, de az az enyémre való. és szerintem ugyanolyan szar mint amit nekem az 50eshez küldtek, nem passzolt véletlen se...
sziasztok!
http://www.szatuna.hu/szeltere...
Mi a véleményetek erről az rs plexiről?
Hát én is így gondolom h a dominator blokk az dominator blokk!:) Sztem az elnyühetetlen!
Fél napra 3 rugó, egy egész re 5
hát figy én csak másnap néztem meg,akkor simán indult pöccre!

nemtom azota nem beszéltem vele...

a jó öreg dominator blokk azért még mindig üt
Keress képeket a:
Bikepics on
Na akk örülök h vannak itt is "ismerősök" Amugy nincs semmi baj a motorral ugye?mert haverod irt egy nap után h bedöglött a motor:S Nálam 2 évig volt és egy ujjal se kellett soha hozzáérni!Csak ráültem és pöcc röff ment!Szoval nem tudom mi lehetett vele a gond...Max azt tom elképzelni h ráhajolt a leállító gombra
halley:Dujra lenne egy good kérdésem az mitöl van h a müszer falon csak a höfokmérö világit!mit kell lecseréljek?
lehet hogy így van, csak én úgy érzem hogy kifizettem 50ezret a semmiért, ezekután én nem tudok megbízni benned...
szeva!


jaja jó haverom:)

jó kis gép tetszik,csak sajna rendszám még nincs rá: /
érdemes volt megvenni .... sokat használta ....