Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát ugy jött ki hogy nem olvastad el hogy miről van szó
a csajom yarisa 12.9 ... az rs nekem 9 köruli gps szerint
bazdki hogy a picsbe jöttki neked 12.9 poweros rs, durva hallod valami gázvan a mocival?:S
12,9 de légysz ne oltogass. és milyen volt a lambo? gyönygyházfehér német rendszámmal?
és mit megy 100ra? másfél óra? úú srácok! ma egy lambo mellett zúztam el a városban az andrássyn..
aze neha odanyomja a csajom neki :)
Ha nincs hajtva minek bele chip?! :D

Ha el akarod majd adni:
1-jön egy fiatal vevô -jajdejó chippes akkor megveszem!
2-jön egy megfontoltabb idôsebb vevô-Chippes? akkor ez biztos szét van hajtva nem kell

Hogy mi a jó? passz! Én nem javallom a chippet "normál" autóhasználathoz.
köszi a yarisunkban van 1 chip. diesel. de nincs hajtva. kivegyuk? kb 10 le t dob rajta...
Évekig motorblokkokat tuningoltam-újjítottam fel....hosszú blabla, a lerövídített lényeg: a gyár optimalizálta a teljesítményt a hosszabb élettartalom miatt (ma már kevésbé van így). Tartalék még leledzik a motorban amit azért fognak vissza hogy nagyobb terhelés alatt (túlsúly, hegymenet, stb...) a motor ne ölje meg magát. Lesarkítva... Ha rádobsz 1 chippet, megváltoztatod a karakterisztikát, ami teljesítménynövekedéssel jár, viszont az élettartamot nagymértékben rontja. Bizonyos szerkezeti konstrukciók nagyon szarul tolerálják a megváltoztatott értékeket mert nem erre van az anyaguk, kenésük, stb kitalálva. Hamarabb odaérsz a piroslámpához az igaz... Én nem javallom, de mindenkinek a saját döntése mit csinál...
Volt ember akinek a komplett motort-hengerfejet úgy kellett megépíteni mint a versenygépekét. Hiába pofáztuk hogy hamar meg fog nyekkenni a cucc, neki az kell! Fél év múlva jött vissza hogy beszart, és hogy a versenyzônek biztos jobban megépítettük. Nem hitte el hogy minden verseny után új motort kapott a budi, ô azt hitte hogy a versenyautók egyszer megépûlnek és amíg össze nem törik ôket addíg minden kasa...
hu sajnálom:(
Isten vagy
most megy
Ja és amugy én kérek elnézést a tegezésért, remélem nincs belőle gond, csak később vettem észre a korkülönbséget!
Köszönjük, és persze én se aztmondom, hogy akkor mindenki vegyen Suzukit, de azért az SX4től kezdve liana a grand vitara meg majd az új limuzin már autó lesz, de a régiek papírok maradnak!
mi a baj a chippel?
Örülök hogy éppen és egészségesen kiszált a család az autóból.
Nem itélkezem de már életkor alapú tapasztalat különbségekre is hivatkozhatnék...
Hát szerintem meg ne ítélkezz, ha nem tudod mi volt!Az elég komoly baleset ha oldalról telibekapják az SX4ünket egy szar swift-el 90el!És milett?2ajtócsere meg küször meg 2 sárvédő?és miért?Mert kibírta!
Nem kivánom hogy átéld, de én már többször megtapasztaltam hogy ez nem igaz, és ne higyj a csillagokban...
Más a koccanás és más egy komoly baleset...
A Vectra jó választás lenne. Chipet én hanyagolnám viszont rendszeresen nyomnák neki alváz és üregvédelmet.
Hálás darab tud lenni, családosoknak pláne.
Miért ne produkálná?A mi SX4ünk nem 1szer lett rötve, hozzáteszem 1szer se a mi hibánkból....és semmi vészes nem lett megvédett mindenkit és ugyanannyira törne össze egy corolla és egy tök mind1 milyen autó!
Ezzel csak azt akarom, hogy tényleg nem rossz autók...nekünk belénk jöttek oldalról és apunak semmi baja...tele van ilyen védó akármikkel és annyira masszív h meg se látszott rajtuk a törés!
Aha... élôben miért nem produkálja?
Figyelj az SX4 az 5 csillagos lett!
az se eszik 6 liternél többet nem? jah és nemmondtam de mindenképpen sedan autó kell!(lassan család lesz...)
Ennyit a városi melóbamászkálós autóról! :D :D