Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

áhh itt is minden víz de se a motort se a kocsit nincs kedvem össze koszolni de asszem délután opelt elő kell venni és menni nőnapot köszönteni
szia ,akkor tőled kérdezem h. meddig szokott álltalában hely lenni az rs125 ös pályamotoros oktatáson? (kb hó)
igen
nekem meg nincs öcsém
az új yaris kurva okos kis autó, azon tanultam vezetni, és imádtam. Nem utolsó sorban baromi tágas kisautó! 140kilós oktatóm volt +én 100körül és lazán befértem az oktatóm mögé is! Mondjuk nem soxor ültem hátul, de erre emlékszem :)
Hogy lehet ilyen ratyi idő? eső nonsztop, és nincs kedvem összedzsuvázni a motort ...
Nem bonyolult ez, csak picit benézted a dolgokat...
Az a ktm 125os? :O
ehh de bonyolúlt.
ez biel zsolti címe, és ricsi a bátyja..
Blackdragonnak meg köze nincs hozzájuk azon kívül hogy haverok...
Elvagy tévedve....Ez a mito7gang msn címe..És sztem te a Ricsire gondolsz....
pesti srác báttya blackdragon
kinek az msn címe a quick@citormail.hu? attilának nem?
mibajodvan? nincs nekem semmien bátyám
Sztem vmit félre néztél... Tudtommal nincs neki bátyja...
szia ata ideírok mert nemtudom feltenni az msn t.ugye a te bátyád oktató a humoknál? szóval az lenne a kérdés h. meddig szokott ott hely lenni kb? (meddig lehet jelentkezni ilyesmi ár stb)? légyszi írj
yoyo Joe! Gratula a géphez! Meyik pályán csodálhatjuk majd meg?:) pályaidomok mikor mennek rá tudod h ezzel nem lesz oyan kifogás mint az SV-vel h "á hát ez túl nehéz":))

na srákok én most lelépek 1 hétre síelni.... DT-sekkel meg tali 2 hét múlva
az mr yamaháét minden használat után szervizelni kéne...
nem. narancs, kabrio vagyhogymondják, arabokkal(cigányok?), rendszám nélkül.
Mr "yamaha" oszd már meg velem milyen az Rsed motorikusan?mennyi gond van vele?tehát milyen sürün kell szerelni!mert most akarok én is venni és nem tudom h nem-e fogok befürdeni egy 2ütemű Rssel a 4ütemű soha semmi baju motorom utan
én nemnyomom nagyba ugymond sehogy elpuhult kis fikavagyok:D csak parasztbamegy smemi konditerem vagy valam itthon nyugib hasizom meg fekvő meg hátizom készvégennyi:)
hát egész életem ben sportoltam, meg nehéz csontozatú vagyok. és 176 cm...
bakker hogylehecc olyna nagy? én 90felé mozgok:D 191asszem /88-93 között mikor hogy:D
1 jó rajt meg 1 jó fogyokúra... 85 kg vagyok
hupsz hát igen figyelmetlenség:D na 9 az pöpecebb szám de sztem simá letudnád vinni netán 7.5re egy jó elrajtolás vagy nemtom