Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát nemtom akkor mi legyen lehet lesz egy b vectra diesel azt kap 1 chipet
renónk van dízel hát úgy nincs vele gond én a váltóját utálom dehát nem én vezetem
ON téma:
Tegnap sikerült hengerfejesre tolni az RS-t. Be is kuláztam hogy most mi lesz, honnan mit rendeljek, mikor kapom meg, mikor lesz motorom újra....
Szétkaptam, vettem bele 3 O-gyûrüt és este már repeszthettem! Nem gondoltam hogy ennyire egyszerû szerkezet..
Öröm és boldogság!
Suzukival kapcsolatban nekem a fô bajom a kasztni és az abból eredô biztonság hiánya....
Amirôl mindenképpen lebeszélnélek azok a "prémium" márkák dizelei, és a francia autók...
A prémiumokat tapossák mert miért ne, aztán ha jön a baj gyorsan keresnek egy balekot akinek eltolják, a franciák meg igazi rejtély pénznyelôk... A C3 az übermocsok nálam jelenleg...
Az kizárt dolog hogy az 1,3as volt..esetleg 1.25ös...
WAgonR+!A miénk Turbo diesel volt 1.3as motorral nagyon jól ment a kategóriához képest és max 5 literből kijött!De akkor is fapados volt az SX4hez képest!
Jó megjelenés izlés kérdése...
Ford kókusz, Opel astra, civic esetleg yaris bár az már nagyon nôies...mindezek valami kis benyás motorral. Ehetnek max 7-8 litert viszont városban fürgék. Kis fogyi-de lépjen rendesen-és még pofás is. Nehéz...Rízsrakéták! Viszont azok nem olcsók, dehát valamit valamiért...
Az mostani bajorom nyáron városi dugóban klímával 13-at eszik 2feles motorral.
A cápám télen megette idônként a 20-25 litert.. :D
Viszont megjelenés pipa, teljesítmény pipa...
Am. nagyon sok bmwbe iylen ködlámpa való (nagyrészébe ezt látni)!
ok köszi akkor az kilőve. ezért olyan olcsók akkor
nah igények. viszonlag jó fogyasztás/ teljesítmény arány. budapesti közlekedés munkába járás néha vidék. semmi extra. és legyen megjelenése. ne legyen 10 évnél idősebb hirtelen ennyi
Jocirs!Mondeot bármibe csak dízelbe ne!Szar konstrukció!Amugy benzinesbe szuper gép nekünk is az van!
Én perverz vagyok az autó nekem 10-15 évesnél régebbi kell hogy legyen....szerintem azóta minden gyár csak fogyóeszközt gyárt...(lehet megkövezni) :)
Mik az igényeid, mire/hogyan használnád?
nem áll azon. csak 1 felvetés azis...
aztakurva! 800 ezerért? mennyi lehet az anyagár? nah de visszatérve mit ajánlasz 2 milla körül? olasz kizárva pl mondeo diesel? 130 lovas?
Na nemmondod hogy a ködlámpán áll vagy bukik a vétel?! :D
Eladási ár?
Halkan mondom: a Swift amit 1,5 millától árúlták annó hatalmas tételben, a kereskedôk 800ezer forint környékén kapták annó!
És iszonyatos darabszámot értékesítettek!
(1 ismerôsnek azóta már nincs semmi gondja, mert az elején volt 1 buzuki értékesítô telepe)
valamivel kompenzálni kell az olcsó eladási árat
mondom 1 fiatal srácé volt és aki most árulja 3 hete van nála lehet a fiatal gyerek kinyomta a szemét is... csak ugye ebbe a lökösbe nemegyszerű első ködlámpát kapni...
Ameddig az eladó fél kötelezz arra hogy szakszervízben végeztesd el a dolgokat bizonyos idôközönként, addíg minden autó kúrvadrága! Suzukin mi a pélóért kerül olajcserés kötelezô szervíz 50ezer forintba? És ha nem oda viszed ugrik a garancia...
Kép alapján:

Illesztések rendben, ha borult esetleg akkor rendesen egyben van
M-tech lökösök, szélespapucs nem azért van rajta hogy nyugdíjasan elmenjen tesóba, sztem...
Ár - passz...dizellel sose foglalkoztam...

Ha elmennél megnézni: be egy futómûveshez, nézzen alá - vízmutató bajornál 5-15 perc alatt beáll középre és fullos terhelésnél se mozdulhat el 1 centit se - kardán terheléskor koppan avagy sem - de alapvetôen árulkodik mindenrôl ha az ember elvisz tesztkörre.... ha tököl hogy még nem meleg, lassan terheli az elején, az olajra-vízre mindíg nagyon odafigyel, akkor ért hozzá és törôdik vele. Ha beindít/beül/letapossa akkor érdemes nagyon átnézni megvétel elôtt.
szuzunak csak kötelező szervízre kell mennie hidd el volt egy be is lett fogva munkás autónak is...egy szava nem volt pedig...volt hajtva
én alfát amíg fiatal vagyok aztán ha megörekszem,megkomolyodom A6 hát ... időm még van
a suzuki szervize drága ezekszerint? mert swift sportban is gondolkodom. vagy esetleg valami diesel ötlet 2 milla környékén? csak mert látom vágod a szitut
én meg BMW-t
úú pedig én majd egyszer alfát szeretnék