Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

be hát szép gép
Vegyétek meg az új SuperBike magazint végre RS 125 teszt Új vs Régi
Enyhén nyert az új
gyulán van 1 most nemtom a nevét de megkérdezhetem (ő szerelte az összes rst mitot gyulán) sajnos én nem hozzá vittem...
hát azt benézted az egy 650ccmes Honda Fx:)
na így:

http://www.superbike.hu/index.php?id=hir&tx_ttnews[tt_new
s]=540&tx_ttnews[backPid]=102&cHash=64c6a6a5fa
adatlapod
Okés köszönöm a segítséget!Autokkal vigyázzatok!Yamaha hozd helyre a gépet had csillogjon ujra!Z3 milyen kék gép?
Most vagyok.
merész állítás de az a kék gép egy CG125?
áh ez nem versenyzésvolt ez cska egy előés amit bármikor meglehes csinálni itt csak egybaj volt. poros volt az ut.minden nap eljárok itt természetesen ugyanígy cska nem aporba fékezek hanem az ut tiszta részén enyi az egész csak most nemvolt hely a tiszta résznek mert elfoglalta aza barom:D am kb 120ból sztem kijön. és a motor hanyas? huh hallod ezt megnemtudom neked mondani hirdetésbe 2004esnek volt írva.sztem azért mert akitől vettem az a tag látott ien iomzattal motort és ahoz évjáratnak 2004volt írva:D
Helló!Nem tudja vki mennyiből lehet egy rs-t forgalomba helyeztetni?és h milyen papírok kellenek hozzá?Mr yamaha!Hányas évjáratú te géped?Sajna ami történt de nem kellett volna versenyezned a kocsival (Nem ész oszás én is ezt tettem volna )
Kéne...:)
Hali!

Valaki nem tud véletlenül Békés megyében egy normális motorszerelőt? Aki nem kókány és ért is hozzá amit csinál! Megköszönném!
nem tudom kitalálok valamit rá és megbeszéljük szolj ha élesedik a dolog!
Zoli nem tudod mikor nyit a lacházi pálya ? holnap lehet megnézzem a placot ha lesz időm meg ha nyitva. Tudtad hogy meghosszítják ?
Ismét szólok, hogy most szombaton,ha nem esik a hó,erős ex ndk felhozatal várható a gokartland pályán!
Ez részint lassan mozgó akadályok (simson) másrészt eszelősen mindenholbeszúró őrültek (mz kupások) képében fog manifesztálódni.
:)
suli után újság kihordás hétvégén meg műhelyben szerelek meg mikor mit kell ... pl múlthét szombat reggel aszfaltoztunk és én kezeltem az úthengert xD fizetnek aztán kész
Pont ezért poén
én nemtom Ti hogy vagytok vele, de engem nem érdekel olyan motor tesztje amilyen nekem is van
Ha adott egy motor amit minden nap használok, akkor valszeg kicsit többet tudok róla mint egy fickó aki jó esetben egy hétvégét végigmotorozott vele
hátakkormeg mérnem reklamáltál:D
min munkálkodol? Megint kereskedel?