Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez lett a nagy RS króm!Meg a 4 aprilia!Az ár a képen
Én ma kaptam tőlük egy egy nagy RS króm feliratot az oldalidomra, meg 4 aprilia logót!Nagyon tudom ajánlani őket!Nagyon profik, de a méretekre figyelj!Én elsiklottam felette és az aprilia kicsit nagy lett!
12-13centi a szöveg hossza, a magasságát nem tudom, azt ők adták meg, hogy kijöjjön az arány.
Meg tudod írni a pontos méreteit?
nem tudom mibe fáj, a CBR125 topicban tettek fel kérdéseket a 600rr fényezésével kapcsolatban, és tudtam a válaszokat. CBR125 matricák helyett inkább ezt kértem :))) mondom kérdezd meg Őket, biztos nem nagy pénz!
Tényleg nyerted?
Amúgy mibe fáj egy ilyen?

Rakd be mégegyszer a képet légyszíves!
Nyertem :))
Egyébként a motormatricak.hu csinálta nekem, és elég profi lett, szóval írj nekik!
Lopod az ötletem :PPPPP
Tyt hogyan csináltad azt a dekorációt a motor plexire amiről multkor betettél képet?
jól nézett ki,egy dolog.énis imádtam.ha gondolod tudok felülcsöves tzr-t meg rgv-t is.
bence enyémet 4 kilóba viheti!
http://www.hasznaltmotor.hu/ha...
csak a fényszoró magasság van beállítva
ha most kéne mocit vennem,szaladnék érte,nagyon szép
kár,hogy nem mindenki vigyáz így egy ilyen gépre
ÁÁ mosmá vigyázz me kámehámézok
görbeorrúpokember (csakhülyülökám:D)
Kabbe
Na megint kezdi....
Szerintem érdemes megvenni, de alkudjon egy picit, az sose árt
A hátsó villa a legszebb rajta.
Azonnal rámozdulnék,de már foglalt vagyok...(azaz nekem ott az én riskám) . Ezt egyik barátom nézte ki magának
Szerintem is nagyon szép állapotban van!Csak az első képen mintha a lámpa kissebb lenne!Viszont sok új dolog van benne, fel van újítva, de még 123as rotaxos!Ha neked ez nem számít, szerintem azonnal vedd meg
nagyon szép állapotban van
Valaki ismeri ezt a motort?Ha igen,netán tudna róla valamit mondani? :)
http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=94219
Én is ismerem,tegnap beszéltem vele!Jó arc srác
Én ismerem őt amúgy, régen fórumozott, nekem is fent van msnen!
-t
a tördelést miattam tökéletlen, mailből lett kimásolva