Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hááááááááááát csak dobot mostvltm érte kb 20perce a postán, egyenlőre ennyire tellet részemről majd veszek hozá rezot is ha ugyállok
vettél arrowot?
háhááá ma kiirattam magam meg holnapra megy a mocitakarítás 1000el meg felküldeni az arrowot:D
az miért van hogy egyik motornál előre másiknál pedig hátrafelé állnak a minták? miértnem egységesen teszik fel őket?
Hat akkor probaljon valamit intezni okirathamisitas eng nelk vez biztoritasi csalas stb
de a rendőrkapitány nyomozást rendelt el és valszeg megy a kpm-hez a motor
és a hallottak szerint a jogsi a legkevesebb ami ilyenkor ugrik
Kerdes h a sracnak mit vizsgalnak.
Hát aki megvette a mocimat annak is bevitték a mociját a rendőrségi telepre, és ráadásul őt hozták ki vétkesnek(rohadtúl nem ő volt...), de a motorhoz senki nem nyúlt a fél év alatt amit ott töltött a telepen, és nem bukott le ezzel...(az is 50esként futott 125ös volt), szóval reménykedni lehet...
Szophat is akar menj a 125/50 topikba olvasgatni
AZ kurva nagy gáz akkor...bazzeg ti nem jártok fizika órára?
segítséget kérnék tőletek fiúk!történt tegnap este egy kis balesete az unokatesómnak egy Gilera sp01el 50esként futott b-s jogsival vezette most ott a motor a rendőrségen viszik bevizsgálni:S:S:S 40el ment befordultak elé.átrepült 2 autót.milyen büntetést kaphat?
de hátul is így áll a minta nekem
de akkor így hogy vezeti el a vizet? látszólag a gumi alá hordja
tüzéren nem így van,ám logikus amit mondasz
Az elsőkerék féktávon terhelődik jobban, a hátsó meg kigyorsításon, ezért a fordított minta,illetve erét kell látszólag fordítva felszerelni.
Amugy mennyit megy egy foLYtott rs végsebességre? lya a haverom 210nél rakta 3dikba, és ment volna, de az nyitott volt full gyári 98 lóerős! lya amugy bemértük kocsival ugyhogy tuti nem csalás...
jaj béci béci vdani válaszolt neked maúgy egy mootornál k.vára nem fontos a végsebesség, ha nem tudnám hogy tudsz motorozni akkor az irottak alapján azt írnám hogy ugyanolyna vagy mint a többi senkiházi aki ide betámolyog...de basszus.ezt a kérdést te se gondoltad komolyan.
na mindjárt jön Tyt (fojtott):D
jaj most mit valtozzak? igy is jo vagyok :)
msnen ird ha gond van velem :(
bazzeg te nem változtál semmit
hát arra figyelj hogy van folytott 15 pacis, meg nyitott 30 pacis változat... mennyit megy... ez függ azért a súlyodtól is... de itt sokmindent halottam már 150-170ig...
hát akkor így jártál
8300körül
sziasztok tudom vagyis gondolom sokan feljonnek megkerdezni nektek az rs mennyit megy es hanyas evjarat de most en is megkerdezem es kerlek valaszoljatok mert ilyet szeretnek, es hat neztem vidiket nem nagyon szedi a labat az uj rs, irjatok mar le paran
lehet leiratotok ezerszer de ti kurva sokat irtok ide es nem birom kovetni, mert heti egszer felnezek kb :(