Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kell valakinek motorrevű teszt 2006ból? Természetesn rs 125
köcce tuning:)
éreztem hogy valami fura abban a mondatban
jobbulást
én már 2 hete nem ültem motoron :( /nincs semmi időm munka mellett/
na megyek neki állok tanulni
további szép estét
csoki
mitnemkúrokénel faszom
egyébként nem tudom feltűnt-e már de a képen olvasható mondatban a ragozást mint olyat elég rendesen elkúráltad
sajnos mindigis lesznek ienek de nemhajtottam neki basszameg nemtudom hogysikerült ez össze.gondolom azlehetet a probléma hogy máskor mindig az ut tiszta részén megyke és ott simán lehet fékezni mostmeg poros részen kezdtem fékezni és satument világba elejétől a végéig és lehetet egyensúlyozni.Örülük hogy nemlett nagyobb baj(motornak)
nekem is volt nyáron egy ilyesmi zakó, szinte csak bukó volt rajtam
csak nekem 4 hét kötözés lett a vége(szerencsére csak a bőr ment le a lábamról)
video kedvéért de ajjmár
és akkor ezek a feliratozott propaganda-képek hogy passzolnak a képbe?
nemlehet valahogy szerezni rá ilyen cuccot?
Na igen, de tudhatnád hogy akkor tuti esik az ember ha azt mondja hogy úgyis csak a sarkig megyek...
17/40-39
ajjj ucca végére is bukoba megyek mindenhova felöltözök még dzsekitis ha pár km arréb ke meni vagy akár 2kmerre de most udvaron szereltem a gépet azértis voltam rövidujuba.Egy kört mentem vele csak kivi voltam mine nagy hangja van puffancs nélkül a mocinak amikor megyekvele meg stb stb ...eza kanyar az uccánk végének kanyarja szoval nemmentem messzire
bukónélkül?normális vagy ember?
figy ezért nemtudtam megmndani pontosan mennyivel mehettem mert épp ezaz hogy nem nézem a kmórát ezért tudtam csak saccolni. abban meg vanvalami hogy nemmertem hőzni neki jobban az elsőt mert amint látod mien poros volt ott sztem tutitaknyolás lett volna belőle.
Egy gyári RS-en mekkora az első és hátsó lánckerék?
hát igen hogy megmutassam mekkora hülyevagyok 20fokba már térdgatyába:Ddecsak párkörre:D
Ilyenkor egy szál pólóban ....bukó nélkül
szoval egésznek a lényege az hogy eszembese voltmár kanyarodni hanem azonvoltam hogy csak fogjam meg a mocit mert elfexek nekem végem, sebuko sekesztyű, röviduju. 1körre mentem volna el hogy puffancs nélkülmmien
azt a kanyart am kb 15el lehet bevenni meg kanyar közepén megkel álni hogy lásd jönneke mert mindig valamit okoskodnak hogy errőisjönnek amarrolis kanyarközepén meg mind a kettő megál jobbesetbe vagy belemegy
ú
áhh figy nemtudod mien volt ez.Értelemszerű lett volna hagyni a picsába azt a 200métert eldöcögök mögötte.amikor satuvolt úgyjárt a segge mintha jégpályán lennék, poros úton,nem azon filoztam hogy hogykanyarodjak be, ha nemfékezek egyenesen megyek be a kerítésnek.Azon voltam hogy megfogjam a szekeret mert voltak oylan pillanatok amikor azthittem elvágódok és akkor simán voltam még 60-70nél azmeg betonos úton ennyit csuszni nemkellemes.leg 90°-os kanyar.
nem kivánom hogy bizonyíthassam hogy igazam van vagy nincs, de nem lett volna célszerübb bedölni ?amúgy jobbulást neked és a gépnek az a fő hogy most itt írsz minden különösebb nyavaja nélkül
ja és az én féknyomom volt és sajna a fénykép miatt nemláccika vége mert joval hosszab mint a fényképen van