Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Remélem emlékeztek még az 50es aprilia AF1 RR-re, aki nem: http://www.kepesmotor.hu/april... .

Írtam a srácnak, és komolyan mondom baromi módon kellemeset csalódtam, valahogy nem ilyen válaszra számítottam. Beszúrom, hátha valakit érdekel.

"Üdv!
Naná hogy matrica, a légszűrő is "karbon szűrő", és"karbon index" alatt fut. Ha így veszem akkor rá is írom, persze nem szénszálas, de sztem erre mindenki magától képes ráébredni. Gyertyát jahm, észre sem vettem:) Én csak leírtam mindent ami a motorban van, remélem ezzel nem zavarok senkit, és nem hiszem hogydrágán adnám a motort állapotához képest.
Természetesen hogyha valami "versenysport" lenne a motoron, azt ráírtam volna,
tuning pl sztem a 19es karbi, a légszűrő, én nem írtam sehova sem hard tuningot, és azt hiszem
eddig is eljutott mindenki. Azt hogy pl milyena kuplung azért tettem bele mert miért is ne:)
De legközelebb kihagyom ha ennyire zavar, Rv kuplung, rv blokk, nem hiszem hogy a fél világ "tuningnak" hinné:)))Ez kb olyan mintha azt írom hogy Wolkswagen 1.3 egy wolksvagen 1.3 kuplunggal. Csak odatettem, mert haverok miattez így jobban fest:))) Olyan hüjjdemenő:)

Semmi olyat nem írtam azt gondolom, ami nem lenne igaz, írtam hogy nagyon pöpec 50esek közt,
való igaz, a 80as DT-t félrerakja. Valami sportos dugója is van, csak a nevét nem tudom így nem írtam oda, nem nálam kapta. Gyújtás sem gyári sztem, de szintén nem tudom.Sokminden gyári? Lehet, pl fék fémcső, de ez mindenhol extra kategória. Elég jó motorok voltak ezek gyárilag is.
Vagy csak nekem nagy szerelmem...ezek szerint lehet...:)

Komolyra fordítva a szót, elnézésed kérem azért hogyha irritált a hülyeségem, nem volt vele ilyenszándékom.Én csak maximálisan szerelmes vagyok a motoromba, de pénzhiány van és ezért muszáj eltávolítanoma garázsból:(
De remélem abban egyetértünk hogy nagyon jó motorok.
Nem tudom Neked milyen van, nekem ez 50esek közt nagyonkirály kategória. Mentem már 2006os TZR-el,
2007es Malaguti Drakon, 2003 Derbi, sztem ez nagyon jó köztük.
ha gondolod vegyél fel msnre: ---
És mégegyszer bocsi, nem hittem volna hogy ez bárkit is
zavar a motoros körökben, nem volt ilyen szándékom vele.
Köszönöm hogy írtál a dologgal kapcsolatban,
Te legalább ezt megtetted...

Baráti üdvözlettel: Péter"
Tyt nekem már csak 200km kell
alap :)) lövöm majd neki néha
1.6-ért aztán nagy buli egy 125-s
rdani8@hotmail.com

menj hozzá isten hírével ami kel találsz
rsata tud sztem...
rs 125re hol lehet kapni jolly moto kipufogot?
1000nél azért huzasd ki egyszer egyszer
Az egyforma az csak HASONLÓ.
jaja rgv,meg rs(egyforma blokk) még amik bejönnek így 250 kétütemből de nem mentem egyikkel sem és láttalak a dunlop trophy-n és jól nézett ki a yamahád ezért gondoltan a tzr re
jaja nem lehet képet rakni
az RS-em extrái :
komlett új Jolly Moto cső , laptopról programozható gyújtásdoboz, módósított henger és hengerfej, dunlop Gpr gumi elöl hátul qualifier, komplett üvegszálas versenyidom.
asszem ennyi
750ezerért vettük még anno és kb. 1.1-1.2-be van a motor de azért megvették 1.6ért
utcai idomjai megvannak ha vkit érdekel
jobb oldal karcos de nem nagy meló javítani
mindenkinek szünetel a képfeltöltés?
V2,de az mégritkább,és drágább.
vegyél rgv-t,több van belőle,egyszerübben tuningolható,több alkatrész van hozzá.-
nézelődők még a neten,de nincs túl sok belőle(legalábbis nem nagyon találtam)...de melyiket használják inkább pályára Soros,vagy V
eza legalapabb tzr,akkormár inkább sokkal egy felülcsöves.
http://www.hasznaltmotor.hu/ha...
Mást csak küldöldi honlapon láttam,meg ilyen leharcolt Eb-s ről is láttam képet...
haverom tzr-je van neki egy 250ese is ami most lesz majd kész. ahogy kész és mentem vele rakok fel képet
talán 96ig gyártották volt v2-esből spr verzió,közel áll már a yamaha tz-hez.pontos lóerőket nemtudok.enyémet már eladtam.felülcsövest 92ig gyártották talán.milyen motort találtál?én csak felülcsövest tudok eladót.
mitogeri.Gondolkodok egy Tzr 250 en... tudnál valami adatot mondani?Mikori a legfrisebb évjárta,lóerő ilyesmi...
egy új 60, de jó állapotú használtat tudunk 20ba
Na hát ezt az érzést ismerem...
tudom :))) csak néha kevés ez a harmincvalahány ló alám :)
de annál tovább élek :D
Na akkor mindjárt tépheted a száját
olyan 1300-1400kmt