Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Z3
Hány kilóméter van a tzr-be?
milyen pufo volt rajta
Így kell lennie, nem kell okot kerseni így jó
nem kérdés,mert sehogy
nemérted h nekérdezd?!
fordítva!így hogy préseli ki a vizet?
nekérdezd, d209gp is így állt nekem , meg a d208 is, gumis is fordítva tette fel, mert hogy hogy áll ez a minta:D
faternak is így van a gumi a traktoron:D
Z3 tudósítását hallottuk:DD szevva:Dvisszafele forog az elsőkerék:D
mit szorít ez ki?mert vizet nem igen
Nekem is úgy van. Így a normális...
ennek így kell lennie.
hogy van rajta az az első gumi? vagy ez hátrafele megy?
Holnap MSN-en megdumáljuk! :)

Amúgy pár kép a 08-asról
Mikor mész MotorKiállításra?
mert ott koccanhatnánk
Vagy Pénteken odanézek mikor mentek moziba
Zéhárom!

Nincs semmi baj a régivel. Most tudtam szerezni egy gyári dobot, ami alig volt használva, kifejezetten jó áron. Az új van most a gépen. A régivel meg az a terv, hogy kicsit módosítva lesz. Hogy pontosan hogy, azt még nem tudom, de van egy-két jó ötletem.
Ja, és a felni :) Nekem is sokkal jobban tetszik így, bár a kékkes is szép volt. De ez jobban bejön.

Don tesó!

Kössz, igyekszem. Sajnos Most minden zsém elfogyott, úgyhogy nem lesz további szépítkezés. Majd talán nyáron...
Nekem szerencsére már nem is lesz kék hála a jó égnek
Szürkével jön, de az is fekete-polír lesz
nekem a kék a favorit, egyszerűen imádom :) Mondjuk az a jó ha mindenki a saját ízlésére formálja a gépet, így lesz mindegyik egyedi.
Hát nekem mondták, hogy annyi, elhihető sztem, ha az én tuning kipuffos kawa KX125-ösöm volt 45-46 paci... nem hülyeség de mind1.
Az RS jött ki győztesen, de a többi EXC 125 SM lett volna, vagy a Husky 125
de az RS a legjobb
bazzeg igazad volt ezzel a flenivel télleg a kékhez képest ég és föld
mibajod volt a régivel?
RSPetya!
A géped még mindig a legszebb
Sőt egyre szebb lesz
Gratula tetszik
Megjött reggel a kipufogó. Mindent elküldött hozzá a srác, teljesen rendben van. teljesen ép és látszik hogy nem sokat használták. nem volt valami túl jól lepolírozva, ezért gyorsan lepolírozta egy kedves ismerős.

szerintem szép lett. egyenlőre még nem akarom a "régit" átcsináltatni, úgyhogy ez most így maradt.
na megvagy:) adatlapba felnyomtam pár mecsboxot:D
Amahaya kiírtam