Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Huuu basz a Kushitani ruha az kurvajo!!!! Volt nálam 4 napig egy kabát (amig el nem adtam )Nagyon komoly a cucc nem véletlenül 140ezer egy jakó!!! Én eladtam 50ért
Akkor én ma, papucs+rövidgatya+ing+bukó. Tegnap:papucs+rövidgatya,buko Meleg volt
Ja, igazad van! Öltözzetek fel! Ma lakott területen kívül mentem (rövidgatyában + pólóban) 150-nel! Kifordult elém 1 tanyából valami bunkó paraszt, hát nem sokon múlott hogy el ne kapjam a LADA elejét! Többet nem megyek ruha nélkül!
Hát én csak akkor ne möltözök fel ha edzésre megyek. Amúgy beszoktam öltözni.
a wc veszélyes hely
hát jó nagy hülye vagy...
az ilyeneknek azt kívánom nyalják fel egyszer a betont pofával sisak nélkül...
vagy essenek egy kisebbet azt majd meglátják milyen jó érzés amikor nem marad rajtad bőr.. én tudom mert kipróbáltam párszor.. nemhiába járok még a wcre is bőrruhába...
hmm..akkor hozzám mit szóltatok volna...
papucs+rövidgatya+poló+bukó nélkül=boltba menés egy 600assal...majdnem megsüketültem bazz
nálunk is ezvan :(
Borzasztó.Ma voltunk a városba (autóval) és egy csomó motorost láttam.125ös Cagivától kezdve a 620 (?)-as Ducati valamiig és aza legszörnyűbb hogy egyikense volt rendes ruha.csak triko+rövidgatya+félcipő+bukó 20/20nál.
szerintem mind2 szar motor
TZRr nem vok én olyan szegény csak állandóan felbasz az a sok idióta...
elkezdte szidni a 2t-t a hülyéje hogy elavult meg trabant meg faszságok... erre van neki egy GS500 hipersportmocija :D


más:
bazzeg ne csak este öltözzetek fel!!! legyen má" eszetek! én már ha csak az utcába is kerülök 1 kört akkor is full szerkó csizmával gerincvédővel mindennel!!! ÖLTÖZZETEK FEL!! én is tudom milyen 35 fokba belerohadni de ne legyetek hülyék!
Szegény Tyt! Most olvastam vissza hogy mi ment a CBR-es topicban! Reggel azzal feszítettek hogy mennyivel jobb a kis "cibere" mint az NSR, mert sokkal kevesebbet kajál! Ezután írtam nekik hogy nézzétek meg a teljesítményt is! És akkor bummm!!! -már robbant is a 2t vs. 4t háború! Korszerűtlen a 2t, meg ilyen marhaságok.... Az a legszomorúbb hogy ők is tisztában vannak a tényekkel.....
Nem azért kell a ruha mert hideg van. Mondjuk mostanába énse öltözök be csak este.
Hát én egy Shox Mondial Piros kabátot néztem egy hozzávaló gatyával, suzuka kesztyűvel, de sztem csak télen veszem meg, most melg van hozzá
ezt is néztem és nekem is bejön...
ami nagyon teccik az a Clover, de abból csak a dzseki 76e
egy kétrészes ruha meg 159e.....
a shox Kushitani se rossz
Hát mondjuk a 100 V-power racing annál észrebehető, robognóál is észrevettem már ennél meg még jobban...
tényleg nem, de nem hiába mondják, hogy hosszútávon jobban kíméli.
autónál én is észrevettem - mert elég öreg, és így lehet érezni rajta
szerintem megérdemli a csataló is azokat a plussz forintokat
nem
Amúgy érezhető a különbség a 95-ös és 98-s benzin között
Hát nálunk a kuton a:
Euro95: 297,9
V-Power95: 317,9
V-Power Racing100: meg 327,9.
Én mondjuk tegnap csepegtettem bele..:
Nekem SPOOL ruha kell . Kb. 88000Ft (IMETnél 84000Ft).
KELOMOTOR
még nekem sincs, de már kinéztem magamnak egyet : Shox mondial (kb. 70ezer)
és hozzá csizma: Trace RX-1 (32ezer)
kesztyű már megvan : Suzuka(11ezer)

Shox
en is annyiert vettem ezek nekem is megvoltak szimmering csere,meg lánc+llánckerekek eddig kb 500.000 felett vok es meg ruham sincs
Nah megvan a hiba.... Leszedtem a bal deknit és az alatta lévő 4 műanyag fogaskerékből 2 szarrá volt törve...... Tudja vki honnan lehet ilyen műanyag fogaskerék garnitúrát rendelni???? HELP

kösz
az enyémbe 7900 volt a carbon lamellás malossi! szentem az RSbe max 15 körül lehet de ez szentem hülyeség!