Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pesten nem a "közelbe van" kakasd de az szekszárd és bonyhád közt van ami neked igen messze lehet...

felnicsik
Megnéztem windsurfer gépét...télleg állat!!! Nah akkor én is beszerzek pirosat.... csak vazze kellene egy két alkatrész még a motorhoz, és nem találok bontót. nem tudsz vmi bontót(kat)?
szerintem über faxán én az enyémre sárgát veszek poliroztatni drágább és láttam képet asszem windsrufernek is ugyanilyenje van mint nekem csak neki sárga felnicsikkal hátmitmondjak szééééééééééééép :)
Szerinted hogy nézne ki az enyémen egy piros felni csík? nem tudom elképzelni
Jó neked....3000ezer egy felni? akkor a váz + lengővilla kb olyan 15 szentem + utána még lelakkozni....
nem sok ha abbol indulok ki h egy felni 3000 FT enyém alapba polir a váz meg lengövilla
nem tudjátok, h kb mennyiért polírozzák fel nekem a vázat meg a lengővillát? Mindig az volt az álmom, h króm vázas legyen a motorom....és mivel a krómozás elég drága, maradt a polírozás....
tuti? nem szeretném stétszedni megint
lassan mek egerbe még 20 nap :)
asszem 3.5-4dl mind2be
mivan nem éjtem?
jaja ezt írtad, itt valaki nagyon tud....
hát igen én is azért irtam h szerintem mind2be kell lennie ha az egykbe nem lenne az nem ugy mozogna az meg nem jo
nah széthúztam őket.... a balban van a rugó, de ebben is van olaj a jobb-ban csak olaj van. de hogy mennyi olaj kell bele az még mindig .... áááá
nem tom h csak az egyikben lenne-e ha stoppienál lekoppan a teló nekem mind a két oldalon olajos lesz mert már nem teljesen oké a szimering...
köszi matt már csak ezt kellene összerakni, és egyszerűen senki sem tudja, h mennyit kell belerakni. Azt sem tudom, h milyen rakjak, mert van a híg, a közepes és a sűrű.
hát az azért túlzás... protektoros cuccokban ülni az halál...
Egyébként ez tipikus olyan Jackie amiben elmehetsz akármilyen szórakozóhelyre is mert utcán hordva is jol néz ki.

Ja még ez a sárga is bejön nagyon...
Viccelsz??? Chopperokra bőrzekét kell hordani Vagy bőrmellényt Most őszintén láttatok ti már chopperost protektoros jackie-ben??? Én még nem pedig voltam már pár motorostalálkozón. Ez az ICON Jackie tipikus Dirt Track stílusú és élőben iszonyat brutálul néz ki. Még le kéne hozzá fújni feketére a sisakomat és rárakatni egy ilyen halálfejet.
Egyébként egy ismerősöm vett ilyen Jackiet fekete TL1000S Fekete Jackie + halálfej fujva a sisakon hát mit mondjak nagyon durván néz ki Az autósok nem nagyon genyáznak vele mert elég félelmetesen néz ki
Francse venne külön dzsekit... egybe kell megvenni..
szvsz mind1ikbe kell de h ugyanannyit e vagy egyikbe többet másikba kevesebbet én nem tom sajna
hali, nem tudjátok, h mennyi olaj kell a telókba? Azt tudom, h az egyikben van csak rugó, asszem a balban....abba is kell?
Fasza de szerintem choperekre való de amúgy elfogadnám
helló
nem tud valaki rs 125-höz (rotax 122) power szelepet?
vagy jó allapotú henger is érdekelne...
nem tom szerintem nem speed gépekre való de hát ízlések és pofonok.