Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

simsonnal...

kapossszerdahely, simsonális, 2004.
60cc kategória 2. hely. Aki megvert az egy 40kilós csaj volt a 4felömlős szarjával, én meg a 90kilómmal a 2 felömlős hengerrel :D
Tyt!
Te mien 60cc gyorsulásba lettél 2.?? mivel mentél??
Ezaz jövő héten megvan a moci :)
JAMAL tegnap Érdről másztam haza gyalog :) kb 2 óra gyaloglás után felvettek apukám mert gyanus volt h éjjel 2kor nem vagyok otthon
Viszont jövő héten ha megyek arra koccanhatunk és kicsit tekergünk valamerre
Az szép Tyt :D ötletes
nyaralni voltam az RS-el...

figyelitek a trükkös Tyt-féle pakolási módot?

túrázunk1

túrázunk2

üdv
Tyt
minek hívjalak fel nekem nincs rs125öm nekem egy 50es rxem van de mindjárt linkelek be rseket
motor.hu
hasznaltmotorok.hu
hasznaltauto.hu
itt vannak biztos rsek
hello hívj fel létszives ki van írva a számom a 143 adik oldalra
keress az internaten
sziasztok valaki küldött nekem eladó rs 125 ös gépet az feltudna hívni mer érdekelne a dolog még ma 06205276126
hello nem tudsz egy eladó rs 125 öst
hello nem tudsz gy eladó 125 öst
hello nem tudsz egy eladó rs 125 öst
Sziasztok!

ha valaki tud egy eladó rs 125 ös gépet akkor szóljon nekem mer szeretnék venni egyet !írjatok barcelona 16 @freemail hu ra
igy vette ő is
Jo mondjuk az igaz h a 125-s Speed az igényli a pörgetést de azt nem jelenti h állandóan nyélen kell menni !! Igazából a nyitott változatokat jo ha mindig 5000 fölött tartja az ember (tehát nem megyünk 50-et lakott területen 3000 fordulaton mert megdöglik az olajban a gép) Hanem inkább 4-esben csorgunk
A fogyasztásról sztem kár beszélni mert itt az élményért és a teljesítményért minent feláldoztak a tervezők ezért esznek sokat ezért szervízigényesek nagyon ezek a motorok!

És tényleg azért néha meg kel pörgetni vagy ha nem akkor kell venni 4üteműt
Jamal! Mennyibe volt 160asra megcsinálni? Jelentősen érezhető a különbség 125ös és 160as közt gyorsulásban?
lecsúszott már pár sör igy este a gép előtt
háét ha én 3000-n használnám a motort, akkor kb talicskázni sem mennék a kertbe...
Szevasztok RS meisterok.

Na akkor a túra Bpről indul onnan pedig valószínűleg a Lurdy háztól.
Gyertek minnél többen!!!
hallod keményen dolgozok hogy fenntartsam a mocit... a benzin olajat én veszem saját magamnak szal ennyit erről, mondjuk komolyabb bajom még nem nagyon volt vele most legutóbb 4 fogaskereket cseréltem a blokkban... Kicsit olvass utána hogy mi tesz jobbat 2T-s motornak...ha 3000-es fordulaton egerészel vele vagy városban power alatt 5500-al mászkálsz, és azé oda rántasz neki ha kell... egyébként akárhogy használod az ajánlott dugócsere asszem 10 vagy 12 000 km szal, ha üvegelsz mindg akkor is kibír vagy 10000-et csak faszán keverd be az olajat és semmi baj nem lesz
látod eza különbség köztünk neked segged alá dugják a motort és van pénzed csináltatásra meg alaktrészekre ilyeneknek falba tudnám verni a fejét nekem nincs pénzem minden héten új dugóra........
és ezért vigyázok a motorra én is szeretem a gyorsulást de nem mindig csutka gázon megyek
mind1 én akkor is megnézném! én is tom h a gyorsulás a lényeg!