Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kalas!
A jóégtudja. Ez forgalmi szerint 30 ló.. viszont erősebb mint az előző apriliám.. igazság nincs!

gyári tuning? az mit takar??
amúgy újan vettem ha nekem szólt a kérdés.

Bencce!
úgyértettem elég ritkán járok arrafele..
ki mondta h minden nap menj oda?????????????
8-at asok érte! Mégiscsak a olcsóbb mint a hátsó, nem??
Jólvan srácokmajd csak tudom idővel orvosolni az éhségeteket egy-két ruhára
Bármi lesz ami érdekelhet szolok majd.
150/60 és 110/60-as 17-es!
10-ért viheted az elsőt!
Hi! 17-es felnire megy a gumi?? Engem az első érdekelne! Mennyibe adod??
Bencce, képzeld nem járok mindennap a millénél..

Joe, szóljá má nekemis ha van apriliás! :)
amugy zsír újan vetted vagy használt volt?
Tyt

hogy lehet hogy 30 lovas mikor ijen hirdetéseken 36 ot irnak? meg elvilge lehet venni gyárituningo rs-t vagyvalami ijesmit
Eladó Dunlop D208 garnitúra, Rs-re való! 20 ropi!
Tel:30/8519052
ja.kész haszon
még jó hogy ilyen jók a magyar utak
Joe-Z majd írj ha valamit leráznak ezek a vacak kátyúk
Joe-Z engem is érdekelnek ilyen kamionról való maradék :)
Itt az msn címem: kistuning5@freemail.hu majd keres meg köcc
Ilyen kamionról lepottyant poló engis is érdekelne
Nah, ha esetleg lepottyanna a kamionról egy CAGIVA ruhanemű (bármi, akársz szoknya is ), akkor szólj kérlek!
Bence: Én ugy tudom h pont ilyet mint az enyém nem fogsz kapni mert az enyém egy privát csapat pólója szponzorokkal szoval amit kapsz a Millébe azon csak az van h Aprilia azt szevasz Meg lehet kapni kék-fehér színkombinációban azis jo!!Egyébként volt ugyanebből egy teniszpolo verzio is de azt eladtam 15 ezerért Egyébként ez Olaszbol van valami privát csapatnak lett csinálva. Jo volt motorkiállításon megállítottak az Apriliánál a csajok h ez milyen polo.

Ja egyébként majd szólok ha lesznek cuccok mert mindig van innen-onnan egy két "kamionról leesett" ruházat. Pont mult héten adtam el egy Mv Agusta F4 garbos polot
bármelyik Yamaha szalonban,vagy a latoni motoshopban biztos van
Yamahás pólót hol lehet kapni?
Gyáli piacon lehet venni, utángyártott motoros pólókat. 2500Ft darabja, vagy mennyi.
És akár csinálnak is bármiylet . Asszem az 3000Ft... denem tom, csak tipp.
Jah, és pulóvert is csinálnak.
Itt az én polom (előről, hátulról):
Tyt: minek eladni lehet venni a millénél...
Joe-Z: A hosszuujju apriliát vedd fel. Jövőre én is akarok mindenképp Brno-ba menni, de ez az év a motorfelujításé volt.
egyébként én is pont olyan apriliás pólót akarok venni 2 hét múlva:)
Joe-Z Te fosod a pézt?

nade komolyan, nem adod el vmelyik apriliás pólót? v akár többet is? :) jópézér..
Kalas!

Köszi! nekemisteccik
már nem bejáratós, 2050 km van benne. 162t mentem vele bejáratósan, de most sem megy többet. Lehet fogynom kéne
miaz h gyári tuningos vagy alap? :D gyári 30lovas tuningfoselektronikával ami lefojtja 5és6ezer között :)
új elektronika már megvan csak kéne letta ahhoz h megvegyem, ehhez meg el kéne adnom azt a tetűláda simsont amit beszámítottam az előző apriliába
Na látom itt az ment h mindenki bedobja mie motoros utcai ruházata van

Nekem is van egy pár csak azabaj h nemtudom miben legyek Motogp-n Brno-ban


Balról jobbra::: Berik polo, Uomo ESZ Aprilia polo, Ducati Corse sapka, Aprilia racing polo, Valentino Rossi bage tartó, Yamaha Factory racing ing, Daring Valentino Rossi mez, Berik polo

Van választék basszus