Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ghostrider, csak azért h belekössek már valakibe:
írtad az infódba hogy 7 évesen elvittek egy zx10r-el, most meg 16 vagy. 2004ben jelent meg a zx10r... előtte csak zx10 volt... /86tól kb/

Asszem ha 50-es, akkor nem.
De simán behozza mint "alkatrész", csak szedje egy picit szét.
cső rs fanok
haverom most akar venni rs 125 öt,50esként...
nézett már motort,de vannak olasz rokonai ,és msot megy ki nemsoká 1 hónapra olaszba,montam neki,h hozzon onnan,ott sokkal olcsóbban leeht szerezni...de a határon kell tejelni?
köszi srácok
lassan nekiállok
kuplungbowden: van a blokkon két műanyag csavar,egy középen egy beteg kb job felül. tudod azon a kerek aprilia feliratúan. na azt kitekered, de jó alkatrésszel, valami jó vastaggal mert a csavarhuzú csak tönkreteszi. a középső lukon lazítsd meg a csavart aztán a felsőből akaszd ke egy csipesszel. lehet h egy csipsze nem lesz elé mert közben egy kart is nyomnod kell. ja és előtte a kuplungkarból szedd ki. talán ha tologatod akkor könyebben kiakad.
ettől
Phoneman!
jaja énis hallottam ilyesmit, de etől független ahol én utánakérdezősködtem mostanában ott mindenhol ezzel a ratyi elektronikával adják..
Nemkell se az olajat, se a deknit levenni a kuplungbovden cseréhez ;)
Az enyém ETZ kuplungbowdennel megy
Le kell szedni az idomot, leengedni az olajat, kihúzni a bowdent a dekniből, új bowden be, dekni vissza csak vigyázz hogy az olajpumpa meghajtása a helyére menjen vissza megfelelő szögben áljon a kis pöcök különben nem passzol a dekni, ezután feltöltöd olajjal és már mehetsz is
Akkor pass
csáó srácok!
elszakadt a kuplung bowdenem valaki tud segíteni hogy hogyan álljak neki ?
ha jól láttam akkor le kell szedni a blokk bal oldalát leengedni az olajat stb....
ugy emlékszem régebben ezt már valaki leírta csak nem találom a hozzászólást
ja TZR(az pihizik) vagy a TDR-t láttad
valamelyik haveromat láttad én ma nem mentem arra
Jaja,valóban gáz ez a sok ragadás...
Azért azt a szerelőt aki így csinálja meg nekem a mocim lehet beragasztanám én is valahova..!!!
Nem jártál ma a Bakáts-téren?(Láttam 1 olyan mocit mint a tiéd)
nem tom mi lehet nektek a gond(anyag/szerelö ) de ez a mergagadt dolog gáz Én akármennyi motort csináltam(csak off márka) olajzás nem bánt+olaj a tankba(max 1dl-12-14l-hez-1000km ig)soha nem ragadt meg
a haverod aki nem ismeri a kitámasztót???
Tyt! A Pesti köponti aprilia raktárban meg ahonnan szétosztják mindehova, ott azt mondták, hogy már csak a 30Le változat van nincs 15 LE folytott...
De mellete még ott a különolajzás!
12liter benzinhez 4deci olaj :D 12literhez hozzáraksz egy decit az annyit ér mint szarnak a pofon :D
Nem tudom, hogy egészséges neki, de ennyire nem árthatott volna meg neki.
Haverom RS125-ét nyélgázon viszi. 700km van benne és még semmi baja.
Szerelő mondta, hogy húzzak neki néha (égjen ott benz el minden és ne lustúljon).
Az olaj a tnakba megvolt (1dl olaj 12liter benzinhez).
Lehet hogy semmi baja, de nem értem.
Elvittem szerelőhöz, mondta, hogy nincs furcsa hangja, de szétkapja és megnézi.
Kiváncsian várom.
Egyébként ő a karburátorra gyanakszik. 30-as van benne a 28-as helyett, és szerinte a főszelep, az maradt a régi. Tehát ha húzom neki, akkor több levegőt kap, mint kéne (előírt asszem 1:14).
A héten remélem kész.
Nem tudom, hogy egészséges neki, de ennyire nem árthatott volna meg neki.
Haverom RS125-ét nyélgázon viszi. 700km van benne és még semmi baja.
Szerelő mondta, hogy húzzak neki néha (égjen ott benz el minden és ne lustúljon).
Az olaj a tnakba megvolt (1dl olaj 12liter benzinhez).
Lehet hogy semmi baja, de nem értem.
Elvittem szerelőhöz, mondta, hogy nincs furcsa hangja, de szétkapja és megnézi.
Kiváncsian várom.
Egyébként ő a karburátorra gyanakszik. 30-as van benne a 28-as helyett, és szerinte a főszelep, az maradt a régi. Tehát ha húzom neki, akkor több levegőt kap, mint kéne (előírt asszem 1:14).
A héten remélem kész.
De nekem a hengernek a papírján az van hogy 200kmig nem szabad nyélgázon menni csak utána!!
Én a 70es hengert 500km ig járattam óvatosan! 502km nél akkor megnéztem a végét!! De nem ragadt meg!! utána 700kmig járattam és had szóljon!!
sztem meg 430kmnél még lehet nem túl egészséges 8000ig pörgetni..