Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

miért mit csináljon??? még szép h füstöl. onnan tudom h működik az a rohadt olajpumpa...
eggyet ertek CASTROL REPSOL,meg a shell is televan festekkel.vagy MOTUL de az kikurt draga
Hát az egyik ismerősöm aprilia sr "04 -be agip olajat rakot és azt mondta hogy nagyon nem jó meg füstölt aaz agiptól. Az ien agip, mol, jet olajak nem vmi jók inkább castrol, rapsol olajat tudok ajánlani.
jó.... nekem abszolút semmi bajom vele
Amúgy az AGIP az tényleg jó
Valaki nagyon lehúzza, valaki isteníti.
hehe csak oda teszek.... máshova, elárulom nem a teleszkópba Agip 2T racingot tolok
Gondolom rá van írva a dobozára.
De a 4T váltóolajokban mind van (igazából motorolajok).
A 2T autómatához (robogók) lett kitalálva.

U.I.: Csak a váltóba tegyél 4T olajat a 2T gépeden...
Az van a Castrol R4-ben és az ACTEVO 4T-ben is
valaki mondta hogy van olyan sebességváltó olaj amiben van vmi kuplung csúszásgátló...... erről tud vki vmit??
Én a Castrol ACTEVO 4T-t ajánlom
Castrolról annyi hogy egyik ismerősünk (már 64éves) vett egy Opel Asconát még 17évvel ezelött németo.ba blablabla és ott mondták neki hogy ha egy mód van rá Castrol olajat használjon.az autó 1,6os autómata váltós nem eszi az olajat télen 8,5litert eszik és nincs könnyű lába a tulajnak
az jobb
Az lehet hogy agipnál csak 2 üteműhöz való váltóolaj van?? mert ott csak ilyenek vannak hogy 75W 90 egyébként ezt ajánlja a motor könyve meg 80W 90 van agipnál? Castrolnál láttam pl ezt: CASTROL GTX MAGNATEC 10W-40 1l 2610.-
ajánlom neked
amúgy jobban megy is tőle mint a motultól de még a repsol olaj is jó
figy én Caastrol használok már 2 éve és nagyon jó
és milyen márka legyen?? Castrolt azt nagyon szidják........nem??
Én is azt raknám bele
ne kopjon semmi...... 40-es jó lessz bele... így is jól fog gyorsulni.... :) erről semmi kétségem
sztem 10W40-es kell majd hozzá,de ha 10W30-as raksz bele akkor sem lesz semmi baja csak az kicsit higabb ettől jobban fog gyorsulni de jobban is fog kopni a lamella
yah az a lényeg hogy kuplungcsúzás gátló llegyen benne???
4 ütemű olaj kell bele.
10W40-es asszem. De állítólag bármiylen jó, ha van benne kuplungcsúszás gátló.
Nekem a Cagivához R4-et ír a Castrol.
Yah meg mégegy kérdés..... Váltóhoz milyen olajat vegyek?? Gondoltam hogy vmi Agipot kéne....
Srácok vmi mester segítsen aki ért a motorhoz nem csak hajtja...... Az a gond hogy nem tudom hogy kell összeállítani egymáshoz a jeleket ami a a főtengelyen lévő fogaskeréken van azt hogy kell hozzáálítani ahhoz emi a kiegyenlítő tengelyen van és eközben hogy álljon a dugattyú, felső, alsó holtpontban vagy hol????

kösz
sztem meg az a szánalmas ha vki osztja az észt közbe meg rövidgatya sportcipőben ugratgat métereseket...
papucsbe semmiképp nem mennék el motorozni...ez szánalmas már bocs.