Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát ez legyen a legdrágább kiadásod motorra....
Hello Varges!
Nem tudsz rs 125 km-spiráljához csigát szerezni?
mert hiába keresem bontóba, nincsen sehol. Az eredeti meg kicsit sokba kerül.
Valaki tudja hol lehet Bp-en vagy pest megyében esetleg messzebb polinihez dolgokat kapni?? pl hengerfej tömítést??
De nekem hideg a cső ami megy a hengerbe...
jah igen nekem műanyag fogaskerék van benne és a főtengelyhez kapcsolódik szal ha eked is ígyvan valszeg anyagelgyengülés után kisebb gázfröccs ledarálhatja

ha érdekel mutathatok képet az én bedarát fogaskerekemről, naon pöpec
huhh nemrég énis jrtam így az RX-szel (ua. a blokk van benne csak az RS-ben szntem tuningolva )

ha nem a termosztát a baja akkor még lehet hengerfejes de ha az sem akkor pedig a vízkeringetőnek a fogaskereke ment tönkre mint nekem is

de ez nembizti mert lehet h azis más az RS-en, de asszem az RS is rotax nem???
Kössz krishboy :D
Natix
Sráácok.... állati nagy gáz van... Melegszik a moccom valszeg nem nyit ki a termosztát... Tudja valaki hogy ez hol van?? Szerintem abban a csőben ami a hűtőből megy a hengerhez..... nem?? Azon vanb rajta a légtelenítő csavar...
Vazz van egy ijen motor kereskedés Kecskeméten nem tudjátok mi a neven (valami naxin vagy mi) vazzz elfelejtettem a nevét!
vgvg17: mi a helyzet a lábtartókkal? azt mondtad csütörtökön küldöd
varges, egy mailcímet tudnál dobni?? fontos lenne...
Na jó , akkor majd felveszlek msn-re és megmondom hogy hova küld!
Huh, ilyen zászlóm nekem is van .
Bár egy kicsit kopott és szakadt, de "ajándék lónak nenézd a fogát".
CAGIVA-sra cserélném .
Sziasztok!
Ha valaki elakad a szerelésben vagy alkatrészre van szüksége esetleg egy kis tuningra vágyik legyen az bármilyen tipus is, keressen bátran.
Komoly szervizháttér és tapasztalat:
vargesmotors
(30) 612-8980
(22) 312-737 (Szfvár)
Tudod ez úgy szokott menni, hogy egy gumi 12000, de ha párban elviszik akkor olcsóbb és mind1 hogy első vagy hátsó... én eleve a felét mondtam az árnak...
huuu kb 1meter szeles es 2m hosszu
Húú csombek ez télleg tuti!!!! Ez mekkora? Mert most én csinálok magamnak egyet! szép lesz, ugyan így fog kinézni remélem!
Na adod? - Nem adod????
aha oksa akkor bocsi
kérlekszépen 2006os RS ből 2 verzió van, a 15 le/ fojtott gyújtás, nincs power, más a henger, stb/, ill a 30le /fojtott gyújtás ami 5és 6ezer között elveszi az előgyújtást/...

a fojtatlan verziós ami az enyém, na ezt is csak ezzel a fos elektronikával forgalmazzák...
Hát nem tom én ugy halottam hogy van egy sima verziós meg egy tuningos vagy fojtásnélküli is
elég ha akkor mész ha kell valami de lehet h rendelni is lehet tőlük a pólókat. honlapjukon fent van...

a gyári tuningos dologra én is kiváncsi vagyok
ez is örök rejtély marad