Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És hozzá kesztyű
A spool az elég jo sztem nyugodtan megveheted és igazán reklámáron van most!

Én most erre az ICON dzsekire hajtok kibaszott durva sztem
én egyébként ezt néztem ki
teloszimmeringek cserélve,pénteken jönnek a Chiaravalli lánckerekeim meg a hozzá tartozo lánc :)
szvsz nem különbözik maga a blokk nem változott csak a kuplung meg még vmi...
én is.miközben a kesztyűt probálgattam bejött egy angol pali persze senki nem tudott angolul én meg nyelvvizsga után voltam.gyertya kellett neki.asszem 400asa volt (honda)
hát nekem XS asszem vagy S. Most nem tudom mert haveromnál van a bukta óta. De azért próbáld fel mert ha magasságra valami jó, lehet h szórít mert vékony stb... pl rajtam eléggé feszül de nem akadályoz, alul viszont kicsit bő de még az is oké. azért ne rendelj hanem szánj rá időt. én a bukóval meg a ruhával 1,5 órát eltököltem.
Ja de írhattok akár ide is.
Kössz csá.
Csáó!
Keresnék egy RS 125-höz lenkereket. Szürke blokkos 1994-es évjárat.
Széttört benne a mágnes de sehol sem találok.
Ha tudna valaki mondani nekem egy jó hejet ahol lehet, vagy fel tud ajánlani eggyet csak is használtat azt megköszönném.
Ha tud valaki segíteni az írjon e-mailt a fakan@freemail.hu vagy a Gabesz1717@freemail.hu címre.
Nagyon köszi! CSÁÓ!
Hali!
Meg tudja mondani nekem valaki, hogy a rotax 123-as és 122-es blokk power szelepe ugyanolyan-e, vagy különbözik valamiben?
Valaki segítsen plz, mert fontos lenne!!
IMET na itt láttam ezt a Spool ruhát 84000Ft -ért
KELOMOTOR itt meg 88000Ft. Amúgy ez egy nagyon jó bolt. Rendesek az eladók, nem túl drága és nekem közel van (10km, de mi az már külvárosban ).
ok köszi a jotanácsot ;) neked mekkora van?
vazz ez már van ennyiért?nem mondod!!multkor én még 98ezerért látam ijet de én is néztem sztem jo :)
Ha már úgyis ruháknál tartunk. A Spool az jó?
Mert szivem szerint azt vennék, mert nem túl drága. (88000Ft-ért venném, de az IMETben 84000-ért is megkapnám).
próbáld fel inkább.... nehogy csak ugy rendelj egyet! erre szánj rá 1 napot h pl lfejössz bp-re vagy akárhova. nem olcsó amugy sem egy ruha és nem kevés ideig fogod hordani...
kb 180 centi vok de lehet 1-2vel alacsonyabb és 65 kg körül szal a kérdés mekkora méretü ruha kell nekem?50es?52es?valaki segíccsen plíz mert kinéztem egyett:)
jobbról
a hátsó bordó kawa volt az a dupla lámpás mellette a gazdája
most nézd meg
így jó lesz?????
akkor r nélkül
zx 10
elírtam
Foggalmam sincs lehet hogy előtte volt egy széria olyan régi kocka lámpás de a zx 10-r előtt biztos hogy a 9-es volt mint a hondába : volt a cbr1000f utánna a cbr900r ,cbr929r , cbr954 rr , cbr1000 rr aztán megint az és a régi cbr 1000f az is kockalámpás volt amúgy meg tökmind1
akkor hogy lehet hogy ami eladó zx10est látok , mint a 80as évekből való???
Bocs tyt de zx9 es volt 84 től a 10 es később jelent meg de az igaz hogy nem volt akkor még zx10-r