Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tom... mindenhol szépen néz ki. De nem is ezen van ahangsuly. Hanem, hogy 250ezer FT!!!! Csak.
és mi van ha nekem az a véleményem h sztem csak annyi a különbség h az ujabbik hirdetésen frissen le van mosva az egész motor ezért látszik ujnak...
Mondom:
Van régi kép a motorról (régi gumi) és új kép (új gumi).
Ennyi .
te vagy hülyegyerek! nézzd már meg mind a 2 hirdetéshez michelin pilot sport soft gumi van írva!!!!
Gondolom, a gumik ugyebár újak elvileg. A kép meg lehet régiek is... nemde ?
Hát hülyegyerek ha neked a pilot race ugyanaz mint a másikon az a pirelli vagy mi akkor grat:)
ez a 2motor pedig ugyanaz és a gumik is meg a telszám is!
hát, jól megnézed nem ugyanaz a gumi van rajtuk, stb :)
Nem, köszi.
Annyira nem fog meg a dolog, csak pont most küldtem így haveromnak motorhangot és néztem, hogy miylen jópofa .
rájöttem én is virtuál dubbal kiszedem és elmentem wav ba ugyan az mint az mp3
kell a progi???????
Nem kell.
Nekem működik.
Küldjek át?
értem köszi csak ehhez7 kell mikrofon
Hát. Elkezdsz beszélni valakivel msnben. Közben bekapcsolod a videót aminek szeretnéd a hangját.
Ha elérsz ahoz a szakaszhoz, amit szeretnél hangformátumban kimenteni (jelen esetben át is küldöd a partnerednek) nyomsz egy F2-t (sajnos csak újabb msneken van iylen funkció) és nyomvatartod amíg szeretnéd, hogy legyen (asszem max. kb. 20mp). Ekkor elküldi a másik félnek, de te is le tudod tölteni, csak rákattintasz a letöltés gombra.
Így bárhonnan kidudsz nyerni hangot. Nem a legjobb minőségben, sajnos.
hogy eltudnád mondani?
Pont most csinálok .Win-ben. Az majdnem mp3.
Fogsz egy videót és MSNben megnyomod az F2-t, én így csinálom .
miért lehet h létszükséges ennek a motornak még ha van vmi baja akkor is megéri ennyiért de ennek szvsz semmi baja nincs csak néz rá gondos kezekbe volt/van...
csáó valaki nem tud át küldeni msn-en motor hangokat mp3 ba?
És miért csinált két hirdetést, annyi különbséggel, hogy az egyik SÜRGŐS, 250ezerért, aki meg ráér az vegye drágábban .
Lehet ,hogy csak elgépelte !!!!!!!!!!!akkora egy fa..
250 ezerért?
Nem értem .
Azért szinte ingyé van . Egy öreg 50-es RS-t drágábban adnak.
Mondjuk láttam ilyen hirdetéseket régebben is és naiv fejemmel tökre bezsongtam mindig .
Nem oké ott valami!! !!!!!!!!!!!!!
Na ez DELMA (megéri a pénzét )! RS250

De valamiért agaszt ez a másik hirdetés:RS250

Valami turpisság? Mintha augyan az lenne, csak 400ezer pénz különbséggel .
RRman en ugy szoktam hogy langyos habfurdos kendo vel megtorlom megvarom hogy megszaraggyon akkor foltos utanna szaraz kendovel erosen megtorlom es jo ... csak osszefogdossak mindig :(
Ja nekem is olyan plekóm van csak nekem VEMAR bukón...irridium. Ezzel semmit nem tudsz csinálni esetleg annyit h nem fogdosod össze!Vagy veszel rá olyan fóliát ami a versenyzőknek is van akkor még takarítani se kell Csak nem toom megéri-e...
Tyt nem vok én somorú... csak kicsit komolyra sikerült...