Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tyt most latom a sisakod ... nekem is olyasmi plexim van ... neked is allandoan megkell torolni vagy mosni ?? mert nekem mindig osszefogdossak es akkro azo na helyen atlatszo nem kek ... vagy nem tudsz ra valami trukkot?
Tyt faxa az RS-ed kihuzattad már vagy még járatós? gyári tuningos vagy alap?
AZ azt igen :D fasza kis gép igy más képeken:D gondolom faszán megy gyorsulásra meg végre:D
amugy tölthetnétek pár képet föl a gépról kössz.
oksa kössz a helpet igaz motorozni se tok pörfektül de majd emgtanulok vele
05ös szerintem nem éri meg ha már annyi pénzt szánsz egy mocira amibe egy 05ös kerül akkor már inkább megéri még egy picit áldoznirá.a 2006os szerintem jobban megéri mint az 5-ös
ne hallgass rá "csöppetet" elfogult a srác :))))))
naná hogy a 06os :D
Sziasztok szeretnék érdeklödni a 05" és 06"-os évjáratú RS125 (láttam elégsokmindenkinek van ijen gépe )röl szerintetek meik éri meg jobban?
Jah. Arra gondolhatott hogy másnapra milyen koszos lesz (mint az enyém)
phoneman, miért vágsz olyan szomorú képet azon a szép motoron??
JAMAL: ha megszorul utána be lehet soxor indítani és menni vele... de akkkor viszont nem igy áll le hanem blokkol...lehet h a vizpumpa halt be vagy valami a keringetéssel nem megy...
Okés...majd irok, ha lesz valami túrázás...de nem olyan szar az... sőőőt....
phoneman es most kemeny vagy??? tytnek is van olyan szar :D na mindegy errefele szabolcs megyeb midnneki ilyen kemenygyerek mi??? fehergyarmat 4 ever amugy gurulhatnank majd haver is vezs 2 het mulva regi rs 125/50 ami vegulis 170-es na mindegy ongyilkos akar lenni de hiaba beszlek neki szoljal ha jossz gyarmat fele :D
nekem nincs apriliám
Nektek, kulcstartótok, zászlótok, polotok van apriliás nekem meg Aprilia Rs 125 06" van csak felszerésetek van motort nincs?
Nekem aprilia parókás sapkám!
nekem honda zászló van a falon (majd lefényképezem)
nekem meg katalógusom. bibi
Nekemmeg kulcstartóm van bibí
nemtudom, de az általános dolog hogy ha túl van melegedve, pl sok hajtás után melegben, és leállítod, miután leállítod mégjobban felmelegszik a dolog, mert nem keringteti a vizet a rendszerben...
szal ha túlmelegszik sztem érdemes egy picit gurulni vele 6os alapjáraton 50el..
Ma volt felvonulás, szakadó esőben mentünk 27 km-t Viszont van egy kis gebasz...visszaérkeztünk a kiindulási pontra, hazafelé indultam egy nagy lejtőn és úgy hogy egyáltalán nem bejáratós pörgettem 1-be meg 2-be 11 000-et utána 3. és szépen mentem lefelé de észrevettem hogy az lcd azt írja ki hogy 96 fokos a motor, kuplungoltam és leálllt.... beindítottam utána mentem vele egy kleveset megint leállt....vártam egy pár percet lement a hőmérséklet 70-re beindítottam mentem vele egy kicsit felment 103-ra villogott az lcd...utána megálltam toltam egy utcát beindítottam és hazamentem ami kb 400 m volt.... ............ Nah szerintem ez nem volt vészes ez a kigyorsítás bírnia kéne.. máspedig viszont a szakadó eső miatt elég sáros retkes lett a hűtőm ez lehet baj?? Másik meg arra gondoltam hogy aszakadó eső miatt vmi kis szenzor beázhatott és az basztat vagy nem tom... Megragadni nem hiszem mert ekkor nem indult volna be nem?? Holnap megyek egy kis próbakörre mert most szar az idő meg pihenetetem a picikém
nekem aprilias polom van
nem szivesen adnam el gondolom megerted. amennyiert eladnam annyit nem er meg senkinek